Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hetes nőstény cicát fogadtu...

10 hetes nőstény cicát fogadtunk örökbe. Furcsán viselkedik néha, ez mi miatt van? Segítséég

Figyelt kérdés

Először nagyon megvolt szeppenve,mostmár szerintem jól érzi magát itt. Iszik,eszik,bár sokszor nekem kell kivinni a tálhoz. Nagyon játékos.

Ez az első napja nálunk. Nemrég elkezdett fel alá rohangálni,néha mintha sírna. Talán az előző befogadó családja hiányzik,tesója,anyukája? Nem volt még soha cicám,segítenétek?


2011. okt. 22. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal igen, őket keresi! Kell neki pár amíg megszokja az új helyzetet. Foglalkozz vele sokat és meglátod, hogy milyen sokat fog neked dorombolni ezzel kimutatva irántad érzett szeretetét.
2011. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Eggyetértek :D
2011. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell szoknia az új környezetét, nem hiszem hogy "hiány" érzete van, csak még nem bízik bennetek annyira és nem tudja mire számítson tőletek. Egy kismacska kb 2-3 hét alatt elfelejti a régi otthonát (egyszer egy hétig vigyáztam két apróságra amikor visszavittem őket alig ismerték meg a saját anyjukat. Ők is 10 hetesek voltak kb. és ők is sírtak először) Ez normális. Ahogy az 1-es válaszoló is mondta,foglalkozz vele, és imádni fog ;)
2018. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!