Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hányhat egy macska?

Miért hányhat egy macska?

Figyelt kérdés

1 hete hoztam egy macskát a menhelyről. Ott reggel kapott konzervet, délután meg száraztápot. Én is így etetem, 1 hétig nem is volt vele gond. Erre tegnap meg összehányta az egész házat. De tiszta hülye, mert hányt, aztán ment megint enni. Már el kellett raknom a száraztápot, persze akkor meg nyávogott. Bent van a házban, itt nem tudott semmit beenni.

A férjem szerint a menhelyen megszokta, hogy addig zabált, amíg volt, különben a többiek elették előle. Úgyhogy túl sokat evett. De 1 hét után jut eszébe túlenni magát? Eddig is ott volt a tányér, ehetett, amikor akart.

Miért lehet? Gyerek is van, nem akarnám, hogy valami betegséget összeszedjenek.

Most váltottunk macskaalmot, még arra gyanakszom. Hányhat az alomtól?


2011. okt. 24. 12:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát, növényem, az nekem sincs. Tavaly a nagy virágállványra a 3 éves lányom azt hitte, hogy szék. Szóval azóta nincsenek virágaim.

Egyébként orosz kék macska, annak elvileg nem is hullik a szőre. Én nem is látom sehol, ahol alszik. Azért mégis benyelheti?

2011. okt. 24. 16:16
 12/18 anonim ***** válasza:

12:33 vagyok!

Ahogy írtam,ha fehér habos,akkor nem betegség,hanem a szőrcsomó,még akkor is ,ha te nem látod,hogy szállna a szőre minden fele.

A pehely szőrt még jobban le szedi a recés nyelve és természetesen lenyeli és kihányja.

De, ha így aggódsz miért nem viszed el dokihoz?

2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
így van szőrcsomó lesz, vegyél pasztát, mint már írtam, én is azt használok, és attól nem hánynak szóval jó :)
2011. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom elvinni dokihoz, mert nap közben egyedül vagyok itthon a gyerekekkel, és hát hogyan tegyem be az autóba, meg vezessek is? Esetleg kihívom a dokit, de az jóval többe kerül, ezért kérdeztem, hogy szerintetek mi. Ma már nem hányt, úgyhogy egyelőre nem lesz doki.
2011. okt. 24. 20:59
 15/18 anonim ***** válasza:
A fésüléshez vegyél Furminátor fésűt. Most szereztem be, nem olcsó, de mivel csak felsőfokban olvastam róla, megvettem. És tényleg szuper. A finom aljszőrt lehet vele kifésülni, olyan, mint a vatta. 3 hete használom és azóta alig-alig látok egy-két pihét, pedig két cicám van. Így ki lehet küszöbölni a szőrhányást is.
2011. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

www.google.com/m/search?client=ms-opera-mobile-android&q=orosz+k%C3%A9k+macska&channel=new&site=images&tab=wi&ei=yvnqTqChKYzvjgfoVg&sa=N&ei=yvnqTqChKYzvjgfoVg&ved=0CAQQ1wY


jaj ezek olyan szép cicok *-* nekem is volt 1 ilyenem de már nagyon öreg volt és el kellett altatni :( remélem jól van a cicád :)

2011. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Rám is a frászt hozta a macska hogy hányt, mert szombat volt, és állatorvos meg csak hétfőn délután van, de szerencsére vasárnap reggelre cica baja se volt.
2014. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 cspmreg válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de talán valakinek még releváns infóval tudok szolgálni.

Van egy nagyon visszafogottan étkező, válogatós sziámi macskánk, amelyikkel már évek óta előfordul, hogy kb. havonta kihányja a szárazkaját.

És jó sokat, megduzzadva.

Ahogy elnéztem a hányását, a szárazkaja szemei kb. duplájára duzzadtak.

Én elképzelhetőnek tartom, hogy a gyomorbeli térfogatnövekedés miatt vált túl sokká amit megevett, aztán inkább már meg akart szabadulni tőle és kihányta...

márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!