Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet-e repölőn macskát...

Lehet-e repölőn macskát szállítani?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy lehet-e cicámat repülőn szállítani? Ha igen, akkor milyen formában, milyen papírokkal, mit kell tenni előtte vele? Bármelyik országba Magammal vihetem?
2011. okt. 24. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, megfelelő papírokkal bárhová az állatorvos mindent elmond és minden szükséges papírt, oltást elintéz :)
2011. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a légitársaságtól függ, van amelyik engedi, van amelyik nem. Ha igen, akkor általában akkora hordozóban viheted fel, ami befér az előtted lévő ülés alá, ellenkező esetben a csomagtérben viszik. Ha már tudod, melyik légitársasággal utazol, meg tudod nézni a honlapjukon, hogy mit írnak az állatok szállításáról. Ugyanaz kell egyébként hozzá, ami az állat földön való külföldre szállításához: útlevél, chip, oltási lap.
2011. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, utána fogok járni akkor az orvosánál.
2011. okt. 24. 23:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Fapadosokon általában nem szállítanak élő állatot. A wizzair például kizárólag vakvezető kutyát enged fel a gépre.
2011. okt. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ha előre jelzed, h vinnél állatot is, 6 kiló lehet ketreccel- bár ez eltérhet légitársaságonként. Lehet h nem engednek fel a kinézet járatra ha pl már be van jelentve egy kutya, mert egy gépen max. 2db azonos fajból származható állat utaztatható a fedélzeten. Utazhat a csomagtérben is, ám szerintem az elég nagy sokk egy cicának, én nem tenném a sajátommal :/ Ezen kívül kell chip, minden oltás, útlevél.
2011. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!