Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb 2-3 hete találtam 5 kismacs...

Kb 2-3 hete találtam 5 kismacskát. Hogy gondozzam őket?

Figyelt kérdés
Akkor még gondozta őket az anyacica de pár napja észrevettem, hogy éhesek és koszosak. Behoztam őket és próbáltam etetni ,tisztítani. A régi helyükön( árok ) nyávogtak. Itt is nyávognak.Pedig meleg helyen vannak...de folyamatosan nyávognak.. mit csináljak velük?
2011. okt. 25. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen idősek?
2011. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha koszosak akkor elhagyta őket az anyjuk de attól függ mennyi idősek ha kicsik még kakiltatni is kell őket és vegyél nekik macskáknak való tápszert. Ha most már nem mész venni adj nekik vízzel hígított tejet, fecskendővel.
2011. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerintem max. 4 hetesek lehetnek!
2011. okt. 25. 19:18
 4/6 anonim válasza:
gyógyszertárba veszel fecskendőt és a tejet langyosított kicsit és kb fél-fél aránnyal felhígítod és adsz nekik óvatosán a szájába nyomod nem fog nekik tetszeni de után rájönnek nekünk is ez volt csak az anya cicának nem volt teje de 5-6 napra már tudták és magától is szívták a tejet :)
2011. okt. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hiába vannak meleg helyen, melegíteni kell őket melegvizes palackot tekerj be ronggyal, plusz tegyél be plüss állatkát is, hogy hozzá tudjanak bújni. Ők az anyjuk nélkül nagyon hamar kihülnek.

Lehet kapni állatpatikában, nagyobb állatfelszerelés boltban direkt cumisüveget nekik, azzal biztosan könnyebb, de amíg nincs, megteszi a fecskendő is. 2-3 óránként kell etetni, éjjel is kell nekik adni.


[link]

2011. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

adj nekik tápszert, és ha van, akkor egy melegvizespalackot csavarj bele egy ágyneműhuzatba(ha nincs műanyagpalack is megteszi, de akkor csak meleg vizet, ne forrót!)

3Minden nap legalább2szer 3szor vizezd be az ujjad, rázd le, és simítsd végig a kiscicákat vele.Azért kell hogy a vérkeringésüket serkentsd.

Éjjelente is meg kell őket etetni, sok sikert és erőt hozzá

(ezeket a dolgokat tapasztalatból mondtam)

Sok szerencsét!

2012. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!