Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a drágább? A Whiskas,...

Melyik a drágább? A Whiskas, a Friskies, vagy a Kitekat? S melyik az olcsóbb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:35
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
a whiskas 1-200 forinttal több,mert töltött húsfalatkák vannak benne.A Tescós márka a legolcsóbb.
2011. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
whiskas-t, vagy kitekat-ot vegyek a macsekoknak?
2011. okt. 25. 18:46
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Egyiket se. Mindegyiket szemétből csinálják, és teletolják nikotinnal, hogy függő legyen a macska.
2011. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem, ne haragudj, hanem hogy akik ilyent vesznek, azok melyiket ajánlják
2011. okt. 25. 18:50
 5/22 anonim válasza:
64%
Én Whiskast vettem és nagyon szereti.Ha kiteszem neki egy tálba többet,és sok idő múlva kiszárad,akkor is megeszi,mert húsfalatkák vannak benne és nagyon szereti.
2011. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 tamasoft válasza:
100%
Ezek a TV által reklámozott márkák szinte mind egyforma minőségűek, és többé-kevésbé egy azonos árkategóriásak (kisebb eltérések lehetnek). A macska szempontjából ezek nem annyira számítanak jónak, sőt inkább gyengének ismerjük őket. Érdemes elmenni egy állateledel boltba, ahol kitárul a világ, ugyanezért a pénzért egy kategóriával jobb macskakajákat kaphatsz, és legalább 15 fajtából lehet választani.
2011. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
45%
Nekem szépen nő a kiscicám a whiskas száraz macskaeledeltől...
2011. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A mieink rühellik a száraz tápot, ezért csak (ahogy az előttem szóló is mondta) az ízfokozóval teletömöttet eszik meg. Ezért a főtt kaja mellé vagy kitekatot vagy halas teszkós tápot kapnak de kb csak a fogkő ellen. Tudom, hogy egy vacak táp, de a jobb kategóriát sem eszik meg.
2011. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia, én sem vagyok whiskas és társai hívő, ám egyik ismerősöm 11 éves cicája egész életében csak whiskast evett, makk egészséges, tavasszal volt teljes kivizsgáláson és azt mondták 5 évet letagadhat, és ez nem semmi :D


Ennek ellenére ezek közül bár a friskies a legdrágább én mégis azt ajánlom, mert mert pl van sterilized tápjuk is.

2011. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2011. okt. 26. 06:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!