Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámmal? Van...

Mit tegyek a cicámmal? Van valami ötletetek, hogy miért lehet, vagy tanács, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves kiherélt whiskas cicusom, aki nem hajlandó használni az almot ( ami tökéletesen tiszta) hanem rendszeresen a lakás különböző pontjaiba pisil. próbáltuk már azt a spray-t is, ami elméletileg távol tartja a macskákat, de ez sem használt semmit. Van valami ötletetek, hogy mit tegyek, vagy mitől lehet egyáltalán?
2011. okt. 25. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

próbáltál másféle almot is?

sose használta vagy csak egy ideje?

2011. okt. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Váltottatok alomfajtát mostanában? Vannak olyan almok amik bántják a tappancsát és ezért nem hajlandó belemenni ilyen pl a szilikonos alom is.

Én a Lidl-ben kapható csomosodó almot tudom ajánlani, az enyémek szeretik és oltári könnyű takarítani csak kiveszed a "pisigolyót" és már kész is :) ráadásul még pénztárcabarát is!

Ha ez nem válik be Fressnapf-ban a Fit+Fun saját márkájú almot is szokták szeretni nagyon!

Remélem tudtam segíteni!

2011. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézesd meg a veséjét, a cicák sokszor jelzik megváltozott ürítési szokással, h baj van.

Ha az rendben van, akkor válts almot, alomládát, alomhelyet. Ki tudja, mi baja lehet!

2011. okt. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugyan azt az almot adjuk neki mindig, eddig nem volt baj. körülbelül egy hónapja csinálja ezt. köszönöm a válaszokat, szerintem megpróbálok másik almot, ha az sem, akkor megnézettetem állatorvossal.
2011. okt. 26. 06:28
 5/6 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb esetekben azért nem használják az almot a cicák, mert rossz helyen van elhelyezve, ami számára kényelmetlen, közel van esetleg az etetőtáljához, nem elég eldugott helyen van. Nem szeretnek "nagyközönség" előtt pisilni-kakilni. Szeretnek elbújni. Nem szeretik, ha egymás mellett van az ételük és a WC-jük. Próbáld meg egy számára megfelelően eldugott kis sötétebb sarokba tenni az almát.
2011. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja. és utána mutasd meg neki, hogy már más helyen van. :-)
2011. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!