Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor az itatótálat az...

Most akkor az itatótálat az etetőtál mellé tegyük, vagy NE mellé tegyük?

Figyelt kérdés
Több mint 30 éves macskás múltammal egyre több helyen olvasom, hogy a cicánk jobban iszik, ha a víz nem közvetlenül az etetőtál mellett van....???

2011. okt. 26. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Észak-keletre érdemes tájolni és célszerű a 12fokos dőlésszög beállítása. A tálak érintőjéből húzott egyenesek metszési szöge ne haladja meg a 83fokot.Valamint a tálak súlyának egymáshoz való aránya ne legyen kisseb mint a távolságuk szorozva négyzetgyök alatt az általuk keltett felhajtóerő különbségével.


Ha valamit elrontassz szomjan hal a cica!!!

2011. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk egyben van az etető és az itató része. Vizet csak nagy ritkán iszik, viszont ha tejjel töltöm fel azt az utolsó cseppig kilefetyeli. Úgyhogy a mitosz kilőve! :D
2011. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először úgy olvastam, hogy a macskád több mint 30 éves múlttal rendelkezik! :D :D Sztem ha szomjas iszik, ha együtt van a két tálka akkor is.
2011. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)Mentek a zöld mancsok:)

Első hozzászóló, Teeee, kis huncut:)))))

2011. okt. 26. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy értendő, hogy a cicák gyakran szívesebben isznak pl. csöpögő csapból, virágtartóból, mint tálból. De hogy a tál hol van, az mindegy.
2011. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A macskák utálnak inni, és ha az első instrukciói szerint helyezed el a tálat akkor is utálni fog :)


Mindegy hova teszed! 30 éve van cicád, nem? Szomjan halt egyik is????? Na látod. De ha elrakod a tálad a szoba másik végébe, na akkor se lesz semmi :D

2011. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy utálnak inni. Tényleg úgy látom, mióta arrébb raktam, többet isznak. De lehet, hogy csak beképzelem:))) Azt hittem, ilyen hülyeségekkel nem lehet megfogni 30 éves tapasztalattal, de mégis elgondolkodtam:)
2011. okt. 26. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem minden macskám szeretett inni. Van egy nagy cserép vízipálmám a teraszon, alatta mindig víz van, na abból szinte mindegyik szeretett inni. A mostani 8 hónapos körüli kandurom, ő inkább az itatótáljából oltja a szomját. Az itató ottvan a macskatálak közelében, nem is a szájukba, de nem is 5 méterre tőlük. A mostani kandurom ahogylátom, inkább a tálbol iszik.
2011. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!