Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltünt a lakásban tartott...

Eltünt a lakásban tartott cicám, haza talál?

Figyelt kérdés
Reggel indultunk melóba a párommal és hirtelen kiszökött. Sajnos nem tudtuk keresgélni itt a társasház udvarában, mert nagyon kellett sietnünk, mindketten késésben voltunk. Gondoltuk majd hazajön. Nemrég lett ivartalanítva, exkandúr a cica. Néha rájön hogy ki akar menni. Kint született valószínű, mert egy elhagyatott úton csapódott hozzánk kb. 10 hetes korában, hazáig kísért. Így, hogy bent nevelkedett, csak párszor volt kint az udvarban, előkerülhet még? Hazatalál? Úgy félek! :( Az a baj nem tudom nyitva hagyni az erkélyajtót mert megfagyunk.:(
2011. okt. 26. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy haza talál!! De ha benti macska akkor valószínüleg nagyon szép és lehet, hogy valaki befogadta. Ha nem történt vele semmi és nem fogadták be akkor haza fog menni!:)
2011. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak olyan félős, amikor kimegy, mindig hamar meggondolja magát és visszajön. Csak ugye hogy mentünk dolgozni, nem tudtuk visszaengedni és messzebb ment mint szokott. Szép nagy cirmos cica, jól táplált, óriái szemekkel és bajuszkával. :) Nagyon édes. Lehet befogadták, de ugye mivel félős, nem nagyon lehet megfogni. Ebben bízok még. Ha nem lesz meg holnap plakátolás. :(
2011. okt. 26. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is befogadták a kandúr cicám de ő nagyon barátságos volt és bárki meg tudta fogni. kb. 1évig nem volt nálunk utána hazajött de látszott, hogy nem kint volt tartva a bundáján is meg nem is volt sovány mikor hazajött nálunk volt pár napig és utána megint elment! Azóta sincs meg:(
2011. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem történt vele semmi haza fog menni! Lehet, hogy elment vadászni:)
2011. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a mai világban nem nagyon kell az embereknek macska a lakásba, legalábbis ebben reménykedem. :) Sok bajt tud okozni, de azért imádom. :) Köszi a válaszokat! Megyek, körülnézek még, viszek egy konzervesdobozt, azzal fogok csörögni hátha akkor hamarabb felfigyel.:)
2011. okt. 26. 19:56
 6/8 A kérdező kommentje:
Meglett a cica! :))) Itt sírt az erkélyajtóban, alig mert bejönni. :) Ennyi idő alatt már el is felejtett. :) Köszi a válaszokat még egyszer!
2011. okt. 26. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj, de örülök :D Ezek szerint van egy belső hazatalálókája :D
2011. okt. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látom még tegnap este meglett:) Örülök neki mondtam én, hogy előkerül!:D
2011. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!