Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell beadni a cicának a...

Hogy kell beadni a cicának a Pnazi Multivitamint?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Fölvágod a hasát belerakod aztán összevarrod. (bocs a morbid viccért)


Komolyan: Szerintem ezt a gyógyszertárban kellett volna megkérdezni, vagy az állatorvostól, de elvileg a dobozon is rajta kéne legyen.

2011. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mikor hazajöttem akkor esett le,hogy elfelejtettem :)

A dobozon minden van, csak ez az infó nem..

2011. okt. 27. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:

A Panzit nem ismerem, de ha tabletta akkor elég nehéz lesz beadni!

Én Gimpet multivitamin pasztát adok a cicámnak nagyon szereti nyalogatni olyan mintha "cumizna". A tablettákat nem ette meg.

2011. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tabletta, csak ilyen volt... =/
2011. okt. 27. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg kell fogni a két fülét,és egy kicsit hátra kell húzni.Ettől kicsit kinyillik a szája,és rátenni a nyelvére.De hátra a torok felé.Ha van fecskendőd,akkor adj fecskendezz a szájába vizet utánna.Az állatorvosom így mondta nekem is.Ha nagy a gyógyszer,törd ketté.
2011. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megmutattam neki egy tablettát. Beletettem a tenyerembe és fogta magát, lenyelte :D Még kért volna többet is :D
2011. okt. 27. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is nagyon jó, nekem ezt ajánlotta a doki. Csak vízbe kell csepegtetni.

2011. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%-os vagyok.Végül is ha megeszi az is jó.Én csak egy tanácsot adtam,hogy így is lehet,mert amikor nekem beteg volt a cicám,ezt mondta a doki:)
2011. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!