Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma elpusztult a kis cicám....

Ma elpusztult a kis cicám. Egyszer csak kiestek a szemei. Szó szerint, kiestek, valamin lógtak, és ömlött a vér,20 másodperc alatt el is pusztult. Nem ütötte el semmi, nem esett le sehonnan. Semmi. Nem értem? Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jézusom .. ugye ez kamu???

Ha nem akkor én csak arra tudok gondolni,hogy az intrakraniális nyomása megnőtt valami miatt extrém módon,de ehhez mindenképpen kellett valamilyen ütés a fejére,vagy esés..bár még igy is elég extrém :S:S

2011. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem kamu! :( A füléből is folyt a vér... Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mi történhetett... Amúgy amióta elhoztuk, nem nagyon növekedett... De ezt leszámítva játékos, és nagyon okos cica volt, semmi jel nem utalt erre... Nem értem... De köszönöm a választ!
2011. okt. 27. 20:30
 3/17 anonim ***** válasza:
Jééézusom! O.o Biztosan nem esett le valahonnan, vagy verte be úgy a fejét, hogy nem vetted észre?
2011. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A párom volt ott, és csak egy percre nem figyelt oda. Átment a szomszédba, ahol sem kutya, se semmi. Hívta, mikor indult volna be, és a macska kiugrott a kerítésen és... Azt mondta, hogy megnézték, és a kerítéstől egy méterre vezetnek a vércseppek, ahol semmi nincsen, ahová beüthette volna magát... De amúgy sincs ott semmi, ahonnan úgy leeshetett volna.. Maximum egy fél méteres magasság, de onnan is földre esett volna szóval... Lehet, hogy agyvérzést kapott? Meg se nyikkant egyébként...
2011. okt. 27. 20:36
 5/17 A kérdező kommentje:
Vagy... Én arra is gondoltam, hogy kint laknak a 17. kerület végén, ahol már mező van... Ott vannak egerek is. Lehet, hogy patkánymérget evett? Attól történhetett ilyen?
2011. okt. 27. 20:37
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha a füléből is folyik a vér az nem mérgezés tünete, én valami ütésre gondolok vagy ilysmi, a szeme pedig idegi alapon ugorhatott ki. Nem lehet hogy megverte valaki a szomszédban? Vagy ráesett valami és ettől sokkot kapott??
2011. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Boncolásból kiderülhet az oka.
2011. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Szóval akkor lehetetlen, hogy agyvérzést kapott és magától történt?

Nem fogjuk boncolni, eltemettük... Ha egy vadbarom agyon csapta, úgy se tudunk vele mit csinálni. Eltemettük...

Egyébként nem hallottunk semmit... Tényleg egy perc volt az egész míg nem figyelt rá, nem hiszem, hogy megverték, vagy ráesett valami. Tényleg köszi a válaszokat

2011. okt. 27. 20:50
 9/17 anonim ***** válasza:

Agyvérzést természetesen kaphat macska is, de nem esnek ki ennek következtében a szemei. Füléből, orrából szájából (esetleg a szeméből is) folyhat a vér (de semmi esetre sem esik ki!!)

Én is fenntartom az ütés, esés lehetőségét.

2011. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... :( Köszi mindenkinek
2011. okt. 27. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!