Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi miatt hányhat szinte...

Mi miatt hányhat szinte minden reggel?

Figyelt kérdés

A cicámmal gyakran előfordul, hogy miután reggel felébred vagy hajnalba hányni szokott?? Mi lehet az oka?? Bent szokott aludni a lakásba este csak vizet szoktunk neki bekészíteni a szobába. Eszik normálisan látszólag semmi baja, játszik, szép fényes a szőre.

De a reggeli órákban van, hogy hányni szokott... mitől lehet ez???


2011. okt. 28. 14:05
 1/4 Orsi26Varga ***** válasza:
Attól is lehet,hogy valamit előzőleg megevett,és bár nem látszik rajta,mégis valami lehet vele.Nem akarlak megijeszteni,de fő az óvatosság és a biztonság,úgyhogy szerintem vidd el egy állatorvoshoz.
2011. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is orvost ajánlok,mert az én kutyám elég sürün hány és kiderült hogy gyomorzárodási problémája van, azzal viszont nem tudnak mit csinálni..sajna ezt el kell fogadni. de életvidám és nincs lefogyva.de cicánál nem tudom,bármi lehet.
2011. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A rendelőben egy nyelőcsőtágulatos kutyus volt, az is sokszor hányt, szerintem is érdemes kivizsgáltatni orvossal a dolgot.

Az is kérdés, hogy mivel etetitek? Mindig ugyanolyan kajával -> lehet besokallt belőle a szervezete. Mindig változó eledellel -> lehet a mostanit nem bírja.

Lány? Ivartalanítva van? Nincs másik cicátok (hím)? Azt olvastam a haziallat.hu-n, hogy vemhes cicáknál is lehet "reggeli rosszullét", ami hányással végződik.

2011. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó értem, kinti-benti cicus, tehát szerintem kint füvet legel bent pedig kihányja, mivel ezért eszi, bár ebben az esetben látszanak a fűszálak!!!! Viszont egy orvosi ellenőrzés tényleg nem árthat sosem.
2011. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!