Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktathatnám le a...

Hogyan szoktathatnám le a macskám arrol, hogy kimenjen az utcára?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy nagyon forgalmas helyen élünk ,és már nagyon sok macskát elütött itt az autó.

Van két cicám egy felnött meg egy 8-9 hónapos a felnött cicussal nincs gond még soha nem ment az autók felé de a kicsi az álandóan kimegy az utra és egyszer el is ütötte a kocsi szerencsére meggyogyult de elvolt törve a lába.

Mostmár szerencsére jól van de tegnap láttam hogy megint kiment a kapun.

Nem lehetne neki valahogy megtanítani hogy ne arra menjen?

Ha valaki tud segíteni légyszi írja meg


2009. máj. 5. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ivartalaníttasd, akkor majd nem járkál el.
2009. máj. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

talán az ivartalanítás, da ha ki tud menni, és ki akar, akkor kifog, sajnos nemsokmindent lehet tenni ellene...

Az én cicám 2 helyen is kit tud menni(1 ablak és erkély) és mindog megragadja az alkalmat, sőt ha 2 napnál tovább be van zárva,fejjel nekimegy az ablakoknak....

Talán még beválhat, hogy oda ahol ki tud menni az utcára, macskariasztó spray-vel fújsz egy keveset...

2009. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ivartalanítva van, akkor is kifog járkálni az utcára. Ha tudod, akkor szoktasd rá az alomra és tartsd bennt a házban - bár a "kinnti" cicákat elég nehéz rászoktatni az alomra.
2009. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

második vagyok: az én macskám az utcáról lett összeszedve és azonnal tudta, mi az a macskaalom

kijárós, és ha épp nem tud kimenni, mert minden zárva, akkor még mindig használja az almot...

2009. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nem tudom bent tartani mert imád kimenni és az erkélyen ablakon is ki tud szökni ha kinyitom az ajtot hogy kimenjek a lábam mellett kisurran és máris kint van de a macska riasztót kiprobálom
2009. máj. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!