Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! 4 3 hetes kiscicát...

S. O. S! 4 3 hetes kiscicát kéne valahogy felnevelnünk?!

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős, már vagy 15 órája nem ettek a picik semmit. Az anyukájuk hazahozta őket, és azóta totál nem foglalkozik velük.


Mit adjunk nekik? Van itthon babatápszer, és 1,5 %-os zsírtartalmú tehéntej. Melyik lenne a legjobb? A babatápszerből hány evőkanál kell 1 dl vízbe?

Vasárnap tudnánk venni laktózmentes tejet, az jó lesz majd a jövőben?


2011. okt. 28. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
ló kategóriába nemigen kapol sok választ rá!
2011. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyetek junior tápot, törjétek össze. Vízzel keverjétek össze, próbáljátok azt adni a kicsiknek.
2011. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 4 hetesen találtam a cicámat. Adjatok neki konzervet- van junior is de a sima is jó, meg fogják enni, már elég nagyok hozzá.


Adhatsz nekik laktóz mentes tejet, de simát ne inkább!!!!

2011. okt. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én sok álatott fogadtam már be...Ha nem eszik a kiscicák meg a kemény ennivalot..akor ne bolti tejet adj nekik! ha azt is adsz, akor abba tegyél egy kis cukrot ..nem kell sokat de tegyél.Ha tényleg gondoskodni akarsz rola..akor házi(boci)tejet kénne kapniuk...De ha az emse macska tudja hol vannak és nem nyult hozzájuk idegen etetni fogja! De azért nem hagyátok éhezni a kismacskákat!
2011. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sicces ***** válasza:

micsoda válaszok..anyám.


itt találtok egy tökéletes gyorstalpalót ezzel kapcsolatban:

[link]

2011. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kiscicák rendben vannak, az első 3-4 napban laktózmentes tejet adtunk nekik enni, mostanában viszont már tudnak normálisan is enni, így konzervet kapnak (illetve még naponta 1x 0,5%-os tejet cumisüvegből (a laktózmenteset már nem isszák --> megértem, hogy nem tetszik nekik, szerintem túl édes)), és már a nagyok kajájából is falatoznak. :)

Nagyon édesek!!

2011. nov. 10. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta megvannak még a cicák?
2023. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!