Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kajával kéne etetni a...

Milyen kajával kéne etetni a cicákat? Gondolom nem jó, ha mindig aszpikos konzerves kaja van. Mit lehetne még adni Neki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a cicád?Van egész pici macskatáp.Az én cicáim szeretik a párizsit.
2011. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

3 hónaposak még csak. Párizsit már kaptak Ők is! :)

De olyan gondolok, hogy zöldség vagy ilyesmi kellene Nekik?

2011. okt. 28. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen jó neik a tasakos v konzerv!!!!

Nem kell más. Később adj nekik nyers húst is, az enyém már 4 hónaposan nyelte- én a szárazat személy szerint nem ajánlom!!! DE a te döntésed, szerintem a legpocsékabb kajafajta, bár olcsó és kényelmes ez tény...

2011. okt. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát elvileg megkapnak mindent a konzervből? A konzerv fajtáját sem kell váltogatni? Gondolok itt márkára is meg húsfajára is (csirkehús, marhahús, hal)
2011. okt. 29. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Szerintem kell a változatosság.Mért ne adhatnál neki cicatápot.nem én vagyok az egyedüli ember aki ad neki.Mért ne lenne egészséges.Én Kite Katot adok neki,napközbe.Gyönyörű fényes szőrüek.Én úgy gondolom,ha csak konzervet esznek,akkor egyszer majd a hasuk is megy.Ja,és a kitekatban van zöldséges is.
2011. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az,hogy a prémium minöségu étel jobb a cicának:royal canin,hills,carny,bioplan,almo nature..a többi....:whiskas,friskies,cicc,sicc stb.4% !!!!!! hus tartalmaz,a többi szoja.tehat sz@r minöség.ez kb olyan,mint a párizsi és a csirkehus.Ezekbol a prémium minöségu kajákbol a cica kevesebbet is eszik.és persze fözhetsz is mellette nekik...
2011. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hell-ikon ***** válasza:

Minél több féle kajával ismerteted meg, annál jobb. Én személy szerint nem preferálom a felvágottat meg májkrémet macskának, mert ezek iszonyú sósak számukra, ami aztán vesegondokkal járhat majd a későbbiekben.

Nyugodtan adhatsz neki olcsóbb halat legalább hetente 1x, csirke alkatrészeket (de ezt lehetőleg főzd v. süsd v. párold meg kicsit a szalmonella miatt), tojást, illetve adhatsz nekik még néha napján főzeléket (borsó pl.) v. rizi-bizit is.

Így táppal és konzervvel kiegészítve az étrendjét mindig lesz mihez nyúlni ha egyiket v. másikat megunná.

2011. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hell-ikon ***** válasza:

Bocs, ezt az előzőből kifelejtettem:

[link]

Itt olvasd el a "Máj és hasnyálmirigy" fejezet második bekezdését és úgy már lesz értelme miért nagyon fontos, hogy minél több fajta kaját ismerjen meg a macska.

2011. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan váltogathatod, nekem még sosem volt problémám ebből. Én nem ajánlom a szárazat egyáltalán. Inkább konzerv és csirke- a szárnyat is meg tudják enni teljesen. Persze kell nekik adni szárazat is, mert ha el akarsz menni 2-3 napra akkor egy rakás kajával meg vízzel, otthon hagyhatod a cicát, és akkor kell, hogy szeresse a szárazat is szerintem, vagy kérhetsz meg valakit h etesse :)
2011. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!