Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha szobacicámat egyik nap...

Ha szobacicámat egyik nap délután 4-kor ivartalanítják, akkor másnap reggel 7-től magára hagyhatom 8 órára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 11:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak mert szívem szerint maradnék vele, de ha addigra nem lesz semmi, nem lenne érdemes kimaradnom a suliból.
2011. okt. 29. 11:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Nos, attol függ, hogy hogy viseli. Az enyém nagyon ügyes volt. 5 óra múlva kezdett magához térni az altatásból és már követett mindenáron mindenhova. Másnap nem nagyon szabad neki adni túl sok kaját de én adtam neki 1-2 óránként egy keveset, mert nagyon kérte. Másnap estére olyan volt mint régen. Viszont a tesóm kutyája hányt, rosszul volt 2 napig és rá figyelni kellett. Tehát, szerintem nézd meg, hogy hogy viseli. Ha este már jön-megy, akkor hagyj neki kint reggel egy kis kaját (szárazat semmiképp ne 2 napig) meg sok-sok vizet (illetve amit szeret. Az enyém tejet ivott )
2011. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyszer már volt altatásba, fülatkák miatt vittük el és nem engedte, hogy bárki is hozzáérjen. Nagyon ideges lett a kutyák szagától.
2011. okt. 29. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Kandúr vagy nőstény? Mert ha kandúrról van szó akkor másnapra már kutya baja lesz de a nőstényeket jobban megviseli. A nőstényt még biztos nem hagynám magára pár napig.
2011. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nőstény
2011. okt. 29. 13:57
 6/10 aftersex válasza:
az én cicámat ahogy elhoztam a műtét után kb fél órával már tántorogva mászott a kezembe és ott aludt. Másnap reggel már dorombolósan ébresztett. igaz az én cicám kandúr, de szerintem nem lesz semmi komoly baja ha otthon hagyod egyedül :)
2011. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd nézd meg milyen állapotban van, mikor indulsz, ha még tántorog inkább zárd be a fürdőbe, vagy olyan szobába ahol nem nagyon eshet baja.
2011. okt. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na? :) mi volt? otthon maradsz? különben az első válaszoló vagyok és az enyém is nőstény cica.
2011. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak 9.-én megyünk ivartalanításra. Csak gondoltam addig többen válaszolnak. :)

Egyébként anya azon a héten kap egy szabadnapot és megkértem, ha lehet cserélje el 10.-ére, és itthon marad vele.

2011. okt. 29. 19:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb, ha az első napokban többet van vele valaki, mert előfordulhat, hogy megpróbálja kiszedni a varratot. Arra is figyelj, hogy ne nagyon nyalogassa, mert a néphittel ellentétben a nyála nem gyógyítja a sebét. A nyáltól falósejtek keletkeznek a sebben, beduzzad és nehezebben gyógyul.
2011. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!