Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért megy fel mostanában az...

Miért megy fel mostanában az asztalra? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kivagyok ettől... Ahányszor kint marad a macska a konyhába (és ugye egyre többször van bent, mert hideg van neki (rövid szőrű)) azt látom, hogy fent fekszik vagy csücsül az asztalon. Már levettem finoman, rákiabáltam. Egyik se használ. Mit tehetnék, hogy ne csinálja ezt?
2011. okt. 29. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szórd teli az asztalt rajzszögekkel. Egyszer ugrik úgy rá szerencsétlen állat és utána már csak a közelébe se mer majd menni:)
2011. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.-' Amikor láttam, hogy valaki válaszolt már örültem, hogy talán egy értelmes választ kapok.
2011. okt. 29. 13:04
 3/5 /Anita_'94/ ***** válasza:

:D

Lövöldözd le vizipisztollyal, azt nagyon utálják. Egy idő után összeáll neki a dolog és talán leszokik róla.

Nekem a növényeimet zaklatta, de párszor levadásztam lesből, azóta nyugi van :)

2011. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen sosem tudod leszoktatni róla, ugyanis csak addig fog nyugiban maradni, amíg nem látod :D A hátad mögött fel fog menni- amúgy csak következetes tiltással lehet, mindig leszeded, azt mondod nem...stb.
2011. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ildikó999 ***** válasza:
Spriccelő!!! Következetesnek kell lenned. Le lehet róla szoktatni.
2011. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!