Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy kiscicát....

Szeretnék egy kiscicát. Anyunak valószínű lesznek keresztkérdései. Szerintetek miket kérdezhet?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, és egy kölyökcicát szeretnék, lehetőleg nőstényt. Anyuéknak nem kedvencük a macska, de azért reménykedem...
2011. okt. 30. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először én kérdezlek: miért nőstény? Ivartalanítva a kandúrok is ugyanolyan kedvesek, ráadásul az ő műtétjük jóval olcsóbb.

Amit anyukád kérdezhet: hova akarod rakni az almosdobozt? Rendszeresen fogod takarítani? Törődni fogsz a bundájával, hogy minél kevesebb szőrt hagyjon szanaszét? Az edényeit tisztán tartod? Hirtelen ennyi.

2011. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért nőstény? Hát.. igazából teljesen mindegy, a lényeg, hogy jókedvű és egészséges legyen! Az almosdoboz a fürdőbe mehet. többi válasz: igen, igen és igen. :)
2011. okt. 30. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyukád elsősorban nem arra lesz kíváncsi hogy mit válaszolsz hanem hogy be is tartod e, mert nem 1-szer előfordult már hogy emberek egyszerűen ráuntak a kedvencekre és maradt az egész a felnőttekre. Igaza van az elsőnek amiket írt hogy mit kérdezhet, plusz még annyit kérdezhet hogy egy macska szerinted jól érezhetné e magát egy panelházban ahonnan nem tud szabadon járni. Illetve mit csinálsz akkor ha még nem az alomba végzi a dolgát.... és hogy tanítgatod meg hogy ne karmoljon szét semmit és ne másszon fel mindenre.
2011. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az almosdoboz elhelyezéséhez annyit tanácsolok, hogy olyan helyen legyen, ahol nincs jövés-menés. Először mi is oda raktuk, de mikor megindult a mosógép, szegény maccs kirohant és utána sem mert bemenni, mikor nem működött. De akkor megoldotta: elvégezte a dolgot a paplanra, szépen be is takarta :) Nem haragudtam rá, mert megértettem. Most a WC-ben van, az ajtón alul vágtunk egy bejáratot.
2011. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már rengetegszer átgondoltam, szerintem képes vagyok rá.
2011. okt. 30. 16:16
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha padlószőnyeg van, akár el is felejtheted, hacsak nem akarsz naponta porszívózni!!! Nekem egy szobám a háló szőnyeges, de lesz cserélve mert undorító, hiába porszívózok, nem lehet teljesen kiszedni belőle a szőrt...
2011. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nincs padlószőnyeg
2011. okt. 30. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Az jó, mert akkor már nem köthet ebbe bele :D
2011. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!