Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hasmenés. Kombi oltás mellékha...

Hasmenés. Kombi oltás mellékhatása? Fussunk ügyeletre, vagy nem súlyos?

Figyelt kérdés

Összetett a történet. Egy éves nőstény cicámat múlt hét szerdán ivartalanították. Pénteken kivettek a három varratból kettőt (nem gyógyul szépen a seb), plusz megkapta az ismétlő kombinált oltását. Tegnap este már hígabb volt a széklete, éjjel kétszer is f*sott, meg most is. Teljesen vízszerű a dolog...

Viszont eszik, játszik, nem tűnik úgy, hogy rosszul lenne...

Lehet, hogy csak az oltás mellékhatása? Próbáltam utánakeresni neten, de hasmenést nem írtak (csak étvágytalanságot és sántítást). Mennyire súlyos macskáknál a hasmenés? Menjek vele ügyeletre, vagy nem lesz baj?

Előre is köszi mindenkinek!


2011. okt. 30. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy még tavasszal kaptunk az állatorvostól Probicol-H pasztát, hogy ha hasmenése van, azt kapja reggel meg este. Most meg is kapta, egyelőre nem látom, hogy segítene.
2011. okt. 30. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha holnap is ugyanez lesz menj vele ügyeletre...
2011. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet oltás mellékhatása is, ügyeletre nem rohannék, mivel írtad, tök jól van, de ha 2-3 nap után sincs változás, akkor ünnepek után gyorsan elvinném.

Addig is esetleg fel lehetne hívni egy állatorvost, pl. aki műtötte, csak nem vesz zokon egy ilyen kérdést:)

2011. okt. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Ünnepek után (szerdán) úgyis megyünk vissza, mert még egy varrat benne van.

Ma reggel már egy fokkal szilárdabb volt a kaki, úgyhogy szerintem megvárom a szerdát.

Mégegyszer köszönöm mindkettőtöknek :)

2011. okt. 31. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!