Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet őket össze...

Hogyan lehet őket össze szoktatni?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves Brit cicám (nőstény) és most kaptam egy 5 éves Sziámi cicát (kan). A nőstény cica fúj rá a kan meg nem csinál semmit (nem fúj rá ő inkább fél a nősténytől). Valami jó ötlet, hogy hogyan szoktassam őket egymáshoz?
2011. okt. 31. 10:18
 1/4 Bazsii05 válasza:
idők kérdése és megszokják egymást.
2011. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ivartalanítással kezdj mindkét félnél, aztán, mikor kiürülnek a hormonok, könnyebben össze fognak szokni.
2011. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mind a 2 ki van ivartalanítva.
2011. okt. 31. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
őszintén nem akarlak elkeseríteni de nálunk azx volt, h a lánycica állandóan fujt a kandúrra(midnekttő ivartalanitott) és egysezrcsak megunta kandúrbandi és úgy megverte, hogy azóta kergetik állandóan egymást. ha az egyik kinn van a másik benn kell legyen és fordítva... sajna én se tudom, hogy megy ez az összeszoktatás
2011. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!