Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A barátnőmnek nagyon hiányzik...

A barátnőmnek nagyon hiányzik egy cica! Tudja, hogy mivel jár a macskatartás, de Ő elvállalná. Mit tanácsoltok, hogy sikerüljön neki beszerezni egy kis kedvencet, ha ez minden vágya?

Figyelt kérdés

A szülei viszont nem annyira kedvelik a cicákat,ráadásul PANELBAN laknak,így szobacica kéne neki. Mit mondjon anyukájának,hogy biztosan engedje? Ha a gondozást és a költségek nagy részét vállalja,mi lehet a gondja??

Segítsetek!!! :)


2011. okt. 31. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A tanácsom az, hogy telefonáljatok a NOÉ Állatotthonba vagy az Illatos útra. (ha BP-ről írsz) Olyan cicákat nézzetek meg, akik eddig sem kijárósak voltak, és szeressetek bele valamelyikbe. Ezzel egyben életet is mentetek. Nem tudom, hová valósiak vagytok, de ha írtok nekem privit, akkor fogok tudni segíteni egyéb címekke, telszámokkal, cicákkal is.
2011. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész a lány szülein múlik. Hiába adsz neki egy cicát, ha a szülei viszik is vissza a menhelyre, vagy kirakják az út szélén.
2011. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Mindenképpen MENHELYI cica lesz(ha egyáltalán lesz)!És igen budapestiek vagyunk.

Pont tegnap mondtam neki,hogy __ ennyi hiányzik,hiszen csak a szülőkön múlik minden,nem?

2011. okt. 31. 11:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem rejtegetheti a szekrényében,tehát csak engedéllyel lehetne! :)
2011. okt. 31. 11:36
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Szia! nem tudom, hány évesek vtok, de ha egyetem előtt álltok még, nem tanácsolom, mert akkor aztán szétszóródnak az emberek, és ki tudja mi lesz a cicával...főleg h a szülők nem is akarják. Ez így nem buli.
2011. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia :D én vagyok az a barátnő :) köszi, hogy írtál értem:)

Annaaa

2011. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 AmneZia ***** válasza:
100%

Elmondom, nekem hogy lett 13 évesen cicám. Anyám egészen egyszerűen utálta a macskákat, undorodott tőlük, szóba se lehetett hozni. Aztán egyszer a szomszéd ház hátsó udvarában egy kóbor cica szült. Amikor kb. 5-6 hetesek voltak a cicák, az egyiket felvittem megmutatni anyámnak, plusz teledumáltam a fejét, hogy ez milyen édes, aranyos, hát nézze már meg. Ő meg először azt mondta, hogy azonnal vigyem vissza oda, ahonnan hoztam, másnaptól meg kérdezgetni kezdte, hogy mikor hozom haza végleg :D A cicc majdnem 17 évet élt meg nálunk, most is 2 macskánk van, anyám meg tiszta macskabolond lett, a legifjabb cicát már ő maga hozta a házhoz :D


Szóval sok szerencsét kívánok!

2011. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát erre mi is gondoltunk,csak ha odavinné,nem biztos,hogy annyira odalenne érte,ha meg mégis... :)
2011. nov. 8. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:

mindenképpen a szüleivel kell megbeszélni..mert egy kisállat nagy felelősséggel jár..főleg ha házba kell tartani..és gondolom az állatorvost,macskaeledelt a szüleinek kell megvennie...ezek mellett egy szobacicának kell egy almos doboz,vagy egy macska wc, alom,évente védő oltások,tányér,hordozó.

a szülei ezzel tisztában vannak..hogy milyen rossz lesz arra kelni hogy a cica széttört valamit..felmászott a függönyre és összeszőrözött mindent..

és ha a szülei tényleg nem kedvelik a cicákat ez itt már rossz...

2011. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!