Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak mozog a foga. Ma...

Gegicica kérdése:

A cicámnak mozog a foga. Ma este vettem észre de már nem nagyon eszik úgy 1 hete. Ugy láttam mintha egy kicsit vérezne is neki. Ha játszunk akkor ugyan úgy harap mint eddig, de nem tudom nem lesz-e gond? Van valami amit érdemes ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mert ha fiatal, akkor lesz helyette másik fog, ha idős, akkor vidd dokihoz, majd kitaláljátok együtt hogy meg mint legyen.
2011. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem egy kandúr macskám van és annyira verekedett hogy kitört két foga és lötyögött neki elvittük dokihoz ki akarta szedni de nem tudta mert nem nagyon engette meg hátul volt azt monda a doki hogy kiesik a foga majd de végül ki eset neki szerint vidd el dokihoz hogy nézze meg
2011. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most 7 hónapos a cicám és kandúr.Ma reggelre ki is esett a foga.Fog nőni neki másik?
2011. nov. 1. 07:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg elhullajtotta a tejfogát.
2011. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!