Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy vagy kettő? (kérdésed túl...

Egy vagy kettő? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés

Eldöntöttünk, kiscicát szeretnénk. Hátrányok, előnyök ha egy van, és ha kettő van? Mindenképpen kandúr, vagy kandúrok lennének, kiscicákat nem szeretnénk.:)


Előre is köszi!


2011. okt. 31. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

2!

Nagyon szeretnek együtt játszani, ezt hacsak lehet, ne vond meg tőlük. És ti is jobban szórakoznátok, meg ha egyedül maradnak se unatkoznak.

2011. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is két tesót kaptunk anno( 2 fiút ). nagyon jól megvoltak együtt. Egyedül is ellenne, de akkor valszeg veled szórakozna. HA egy elfér szerintem kettő is, ha tudod ápolni, mert egyszer megnő és akkor is foglalkozni kell velük :)
2011. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kettő!


Az egynek egyetlen előnye van: olcsóbb.


De a kettő az igazi, mert szeretik egymást, játszanak egymással, nem rombolnak mivel egymással vannak elfoglalva. Otthon hagyhatod őket egyedül 2-3 napra is akár. Szóval mindenképp kettő.


És mivel még előtte vagy, ezért szerintem tesókat fogadj örökbe, mert azok tuti szeretik egymást.

2011. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :D Szerintem 2 lesz! Ha kíváncsiak vagytok, holnap rakok fel képeket ide:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2332882-mit-..

2011. okt. 31. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!