Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szüleim elutasították azt,...

A szüleim elutasították azt, hogy cicát tarthassak, mert amikor elutazunk nem tudjuk hova tenni. Ez nagyon rossz érzés, mert már több éve reménykedem. Hogy heverjem ezt ki?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 21:47
 1/8 anonim válasza:

Nálam ugyanezért nem lehetett leguán :( Mi hétvégén mindig vidéken vagyunk...

De hörcsögeim voltak egy darabig, és az összes kis hörcsög halálánál külön sírtam, ezért nem biztos hogy be mernék vállalni egy állatott, főleg egy olyat, ami sokkal ragaszkodóbb, és tovább is él mint egy höri. Megszakadna a szívem pl, ha egy x éves kutyám meghalna.

2011. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia. A Cicusokat utazás esetén panzióba lehet vinni. Neked meg ajánlom ha sokat vagy internet közelében, az internetes neveldéket.
2011. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó lenne, de egy panzió 2 hétre (mert annyira megyünk) kb. 20.000 FT és az azért nem kevés...
2011. nov. 1. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs egy barátod, aki 1-2 naponta felugrik játszani meg etetni? Én ezt a megoldást szoktam választani.
2011. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
van, viszont szüleim nem akarják, hogy állandóan mászkáljanak hozzánk amíg nem vagyunk itthon
2011. nov. 2. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor várd meg míg 22-23 éves leszel elvégzed az egyetemet és elköltözöl otthonról, onnantól már azt engedsz a lakásodba akit akarsz, akár állat, akár ember. Még akkor is ha csak albiban laksz.
2011. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az valószínű, de ha lehet az az utolsó megoldás
2011. nov. 2. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
gen megértelek, én is állatbolond vagyok :) Mjuk nekem annyiból jobb volt, h mindig volt kutyánk, dehát a cica, az sokkal jobb :D Viccesebb, könnyebb vele bánni és még olcsóbb is. Szerintem, kivétel, ha egy ádáz cicád van.
2011. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!