Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a cicám nyakán?

Mi lehet ez a cicám nyakán?

Figyelt kérdés
Jövő héten viszem állatorvoshoz (ivartalanítás miatt), de ha komoly, akkor elmegyek holnap. Pár napja simogatás közben éreztem ilyen bőrkeményedés félét a cicám nyakán, hasonló a tapintása, mint egy sebé, de ahogy megnéztem, simán csak fehér színű. Kullancs nem lehet, benti cica. Nem is foglalkoztam vele nagyon, csakhogy mára nagyobb lett és kicsit megijedtem. Mitől lehet?
2011. nov. 2. 23:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Most hagyta jobban megnézni. Egy kis piros/barna kör, és abból ilyen fehér, kemény talán bőrdarabkák állnak ki.
2011. nov. 2. 23:38
 2/4 anonim válasza:
Szerintem vidd el egy állatorvoshoz !
2011. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem csak felszakította valamivel, az én cicám szája alatt ilyen és csak fel akadt a szögre de inkább vidd el megnézetni nem-e fertőződik el vagy valami..
2011. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz!
2011. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!