Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előkerülhet-e több mint egy...

Budainé Baji Ibolya kérdése:

Előkerülhet-e több mint egy hete eltűnt fiú cicám? Reménykedhetek-e még?

Figyelt kérdés
Október 25-én eltűnt kinti-benti cicám.Még nem lett ivartalanítva,tegnap vittük volna.Nagyon aggódom érte,rettentően hiányzik!Van-e még remény arra,hogy visszajöhet?Sokan azt mondják,kár már várni rá,ennyi idő után nem kerül elő.Lehet,hogy valaki befogta.Kiplakátoltam,felraktam a net-re,bemondatom a helyi rádióban.További ötleteket kérnék!Ti hogy csináltátok? Köszönöm!
2011. nov. 3. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan kandur macskám, amelyik több, mint 3 hét után jött vissza.
2011. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyának a kandúr macskája fél évig nem volt meg,aztán csak egyszer besétált. Úgy hogy van remény,a kandúr macskák már csak ilyenek!
2011. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor még nem adom fel!/Bár talán soha nem adnám fel!/Csak talán az aggasztott,hogy még csak 7 hónapos!Ráadásul nincs "párzási időszak".
2011. nov. 3. 15:03
 4/8 anonim válasza:
Nyugi, 1 hét az semmi kandúrmacskánál :D
2011. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az enyém is kandur volt,de az már öregebb.Ő nem került elő,lehet elütötte egy autó igaz nem városban élünk de neked sok eséjed van hogy elő kerüljön.
2011. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Csak ő van nektek? Egyes cicák ha több másikkal kell megosztaniuk a "terepet" hajlamosak inkább odébbállni.

De a kandúrokra jellemző hogy elkalandoznak :)

Meg van az esély mindkettőre, előkerülhet...nagybátyámnak a cicája most jött haza egy év után...volt is meglepődés.

De persze az is lehet hogy történt vele valami. =/

2011. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Állatbarátaim!

Köszönöm a biztató szavakat,miattatok nem adtam fel!MEGÉRKEZETT!A 13. napon.Soványan,farkaséhesen!Csak azt tanácsolhatom mindenkinek,ne adja fel,tényleg hazatalálnak,ha nem történt velük baj!Reggel nyávogott az ajtó előtt,mint máskor,mikor a reggelijét követelte!Azóta nem mozdulhatok el mellőle,úgy viselkedik,mint a kislányom,mikor hazahoztuk a kórházból mandulaműtét után.Mit tanácsoltok,meddig várjunk az ivartalanítással?Talán most testileg és lelkileg is meg kellene előbb erősödnie.Mégegyszer KÖSZÖNÖM!!!!

2011. nov. 6. 09:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap este megtörtént a műtét.Elég húzós éjszakánk volt,de nem ért váratlanul,mindent előre megtaláltam a kommentekben erről a témáról.Bepisilés,hányás,kóválygás stb.Csak az aggasztott nagyon,hogy még most este/24 órával a műtét után/sem akart enni-inni.Felhívtam az orvost,ő azt tanácsolta,csurgassak mézet a szájába.Azóta evett pár falatot,ivott is!Hátha tényleg beválik ez a méz dolog!További jó cicázást,kutyázást mindenkinek!
2011. nov. 10. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!