Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám farkának a vége...

A macskám farkának a vége eddig normális kúp alakú volt. Hétvégén a macska fél napot volt otthon egyedül, vasárnap azt vettem észre mintha le lenne vágva a farka vége egyenesre. Mi történhetett vele? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Kilátszik a vége, addig van "levágva" a szőr. És nem értjük, hogy történhetett, mert én nem voltam itthon, tesóm sem, nevelőapám fél a macskától ezért nem is érne hozzá a világ összes kincséért sem, anyukám meg csak dédelgetni szereti, biztos hogy nem nyírta volna le. Más nem járt nálunk tudtunkkal. Anya felvetette, hogy lehet csak nő még? De már lassan egy éves lesz a macska (fiú) és nem hiszem, hogy így nőne, mert ott rövid a szőr....

Szerintetek? Tud egy macska olyat csinálni magával fél nap alatt, hogy ez legyen a végeredmény?


2009. máj. 6. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
tud ha ideges az ember is csinál ilyesmit (nem mindenki) rágja a körmét vagy ilyesmi a cica a farkával tette ezt
2009. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

lakásban volt ?

szerintem valamivel lecsípte pl:ráesett valami és levágta ráesettt valami

kérdezd az állatorvost mert így hogy nem látni milyen így elég nehéz kitalálni és nem árt ha megvizsgálják

2009. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen lakásban volt. Azt elfelejtettem leírni, hogy ugyanolyan rend volt mire visszajöttünk, és amikor észrevettem kerestem a hiányszó szőrt de nem találtam. :S De egyébként semmi baja nincsen, nem sebes, a cica is jól van, jókedvű, eszik normálisan, csak ez... Érdekes...


Amúgy köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 6. 20:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Atka lehet???
2009. máj. 6. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én el szoktam vinni a dokihoz, aki megmondja, hogy kell-e aggódnom.
2009. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi is megyünk majd orvoshoz, csak sajnos ez nálunk nem megy olyan egyszerűen. Addig megfürdetem speckó samponnal.
2009. máj. 7. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!