Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről aki a virágoskertje miatt megmérgetett 7 nagy macskát?

Figyelt kérdés

Igaz,hogy a macskák nem az övéi voltak,hanem a szomszédé aki cikázott külföld és az otthona közt!

Ezért amikor magukra maradtak a cicák,biztos,hogy indultak élelmet keresni,meg persze gondolom esetleg belekakiltak a virágoskertbe kaparták azt!Így meglettek mérgezve,hét nagy macska!Ezt az ismerős nekem mesélte el!


2011. nov. 4. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen szomszédunk , mérgezte a macskáinkat csak mert az ő udvarán ment át, fel lehet jelenteni ha tudod bizonyítani hogy ő volt, mi nem tettük csak tudtuk hogy ő volt, a sors utolérte szétvágta részegen a vonat.....
2011. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LadyLee ***** válasza:

Megmérgezném a macskáim miatt...


Persze valószínűleg nem, de adekvát büntetés lenne. Min. feljelentés állatkínzás miatt.

2011. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megmérgezném a szomszédot.
2011. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Virág6 ***** válasza:
Mit gondolok róluk?Hogy egy szemét állatkínzó.Nekem is a cicámat mérgezte meg,mert utálja az állatokat,de én bosszút álltam.A frissen festett házukat összekentem.És ez komoly!
2011. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egy pszihopata az aki ilyesmit megcsinál..:///
2011. nov. 5. 10:54
 6/10 anonim ***** válasza:
azt gondolnám, hogy egy lelketlen gazember. és megbosszullnám valami jelentös anyagi kárral, ámde nem bizonyítható dologgal. azért így, mert egy ilyen embernek csak az anyagi dolgok jelenthetnek értéket
2011. nov. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon jól látod a dolgokat!Igen,csakis az anyagi dolgok érdeklik ezt a nőszemélyt!Csak a pompa,a csillogás!Sajnos...egy féreg...

2011. nov. 5. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen a kertje, de ha van a kapun kivülre ültetve, akkor szépen, csendben, az éjszaka leple alatt kigyomlálnám az egész kertjét. aztán fel is sóznám. Ha nincs kívülre ültetve, akkor csak simán, kilószámra borítanám a sót a kertjére. de ha nem akarod túlbonyolítani, csak keverj el rengeteg sót egy vödör vízben, aztán borítsd a kertjére. utána ültethet, amit csak akar, megmaradni nem fog az tuti.
2011. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is pontosan az utolsó válaszoló verzióját akartam leírni. Ez a nő egy raklap sót is megérne. Aztán gondozgathatná a kis virágoskerjét élete végéig, merthogy abban a földben nem maradni meg semmi, az biztos.
2011. nov. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En a gazdat feljelentenem,eletfogytiglanig,szetrombolnam a kertjet es mindent hogy bunhodjon!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!