Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhas a kiscicam, alig 4-5...

Bolhas a kiscicam, alig 4-5 hetes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Valaki kidobta en hazavittem,de eleg bolhas.Igy hetvegen itt semmi allatgyogyszertar nincs nyitva,hazilag mit tudnek tenni ellenuk?

Probaltam kimosni sima vizzel es suru fogu fesuvel,de atkozott bolhai folyton megmenekulnek.

Nagyon fontos lenne!


2011. nov. 5. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Két napig lehet várni,amúgy meg a bolhák a szőnyegre bútorra rakják petéiket,a cica csak táplálék.
2011. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja meg ne feled féregteleníteni sem 3szor kéthetente.
2011. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Meleg vizes szivaccsal probaltam kimosni, azt gondoltam,nem jarok sikerrel.

De mivel ilyen pici,lehet valami baja,ha nyakig meleg vizbe rakom es ugy probalom kifesulni?

pl.tudogyulladas?

persze utana szaritanam hajszaritoval,meg ne fazzon.


Sose volt ilyen aprocska cicam.

2011. nov. 5. 13:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet a bolhákat vízbefolytani mivel a cica feje mindig a víz felett lesz.a legtöbb amit tehetsz,hogy megvárod a hétfőt.A cica nyakörvek úgy működnek kb mint a szúnyogriasztó,tehát a bolhák egy idő útán éhen halnak,ha nem találnak másik kutyát macskát.
2011. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én próbáltam bolhanyakörvvel, annyi mint halottnak a csók.
2011. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm mondta, hogy a sampon kiugrasztja a bolhákat. Én mosdókagylóban fürdettem őket, nem ugráltak ki a cicák, jó lett az illatuk és bolhák se maradtak bennük. Persze utána hajszárítóval meg kell szárítani. Lehet, hogy brutálnak tűnik, de hatásos, az biztos!
2011. nov. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

...cicasampon?


mert az sajna,nincs.Muszaj lesz varnom holnap delutanig:(

Mindaddig sajnalom szegeny kismacskat,annyira edes,de a bolhak,latom,kikeszitik szegenyt.

2011. nov. 6. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Tesco gazdaságos aloe verás... szerintem másmilyen is jó, csak ne legyen tömény meg alaposan ki kell mosni. célnak tökéletes
2011. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Antipoux-Van bolhaelleni port adtak a gyogyszertarban, nagyon bevalt:)
2011. nov. 13. 19:36
 10/11 oktober15 válasza:
0%
Bolhás a kiscicád? Nyírd le! A faszik úgyis a borotvált macskákat szeretik! Meg hát ne kefélj mindenkivel, és akkor nem fog előfordulni. 4-5 hét alatt nő azért akkorára a szőr, hogy sajnos betelepszik a bolha, ha nem vigyázol! Ne keseregj. Ez csak az első a sok nemi betegség közül, amiket még elkaphatsz 20 éves korodig.
2011. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!