Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy a nagyobb...

Mit csináljak, hogy a nagyobb macskám ne bántsa féltékenységből a a nemrég hozzánk szegődött kismacskát?

Figyelt kérdés
A kismacskát mi befogadtuk,viszont van egy idősebb kanmacska aki az elején nem bántotta őt és úgy tünt hogy egész jóban vannak.Ma viszont a padon elkezdte tisztogatnia kismacskát azután pedig lefogta a nyakánál és harapni kezdte de én elvettem tőle,később pedig simogatni kezdtem a nagyobb macskát hogy ne legyen féltékeny,de van neki egy olyan szokása hogy ha simogatom nyalizni kezdi a kezemet,azután pedig jött a kiscica és a Prütyi(nagyobb cica) nagyon nézte őt és amikor oda nyujtottam hozzá a kezem nem is nyalogadta ,és amikor a kiscica játszott a fűben a Prütyi elrugaszkodott és nekiugrott.Légyszi segitsetek,hogy mit tegyek az ellen hogy ne bántsa és ölje meg.
2011. nov. 5. 15:20
 1/4 anonim válasza:
Kényeztessétek sokat hogy lássa vele is sokat törődtök. Majd aztán a kismacska egy idő után megtanul vigyázni magára, de addig nagy eséllyel összebarátkoznak.
2011. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,anya szerint csak játszanak,de a kismacska akkora mint a Prütyi feje és látszólag ő nem élvezi a játékot.
2011. nov. 6. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,anyukádnak igaza van csak játszani akar vele,csak nincsennek 1 súlycsoportban..:)

Nem fogja bántani attól hogy kicsi meg tudja védeni magát,de ha még csak 1-2 napja került hozzátok a picúr akkor alakíts ki neki 1 kis birodalmat ami csak az övé ,ahová Prütyi nem tud bemenni,ez után már mindkettő tudni fogja hogy hozzátok tartozik,nem fognak elmenni és egymást is megszokják.Türelmesnek kell lenned.

2011. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb cicát ivartalanítani kell ! Nálunk ez segített.
2011. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!