Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minek a biléta? Hogy ellopják...

Minek a biléta? Hogy ellopják a cicámat?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni nyakörvet a cicámnak, melléje bilétát is, de bármit is íratnák rá, inkább elviszik a cicát, mind visszahozzák... Még nekik megis éri a nyakörv miadt... Egy faluban lakok, barátságos emberek vannak itt, mindenki ismer minket, de féltem őt :(
2011. nov. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Felesleges rá nyakörv. Macskák mindig hazamennek...Falun meg úgy sem foglalkoznak ilyenekkel, hogy visszavigyék.
2011. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezért kell a nyakörv, mert sok ilyen színű cica van a környéken és nem tudom melyik az enyém ha elkóborol.
2011. nov. 5. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
:D ez aranyos
2011. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább tegyél rá egy bolha nyakörvet, ritka színűt. Azt kevésbé lopják el.
2011. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és az a bolhanyakörv mindig rajta lehet? Tud abba aludni stb..?
2011. nov. 5. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom meddig hat, időnként kell cserélni. Persze, az rajta lehet, nem szoros, hogy zavarja. Annyiból is jó, hogy az elszakad ha fennakadna valamin, nem úgy mint a bőr nyakörv...
2011. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a bolhanyakörvbe tud aludni ne aggódj:)
2011. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!