Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne a legegyszerűbb...

Hogyan lehetne a legegyszerűbben összeszoktatni őket?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves ivartalanított sziámi cicám (szoba cica), most szeretnénk mellé egy kölyök házi cicát, szintén kandúrt (akit majd később ivartalaníttatunk).

A sziámi találkozott már több cicával és velük nem volt gond, remélem a picivel se lesz. Tapasztalat? Jó tanács? Előre is köszönöm.


2009. máj. 7. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi különös nem lesz. Engedd őket össze, legyen elég nagy a hely, legyen mind a kettőnek menekülési, elbújási lehetősége. Majd megszokják egymást.
2009. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
semmi gond nem lesz, a macskák nem olyanok mint a kutyák, akik féltékenyek
2009. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért a féltékenységgel nem értek egyet :) De köszönöm, hogy megnyugtattatok.
2009. máj. 7. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz gond. Nekünk volt egy 2éves kandúrunk, amikor hoztuk sorban a kis lelenceket. A nagycica megszaglászta, és elkezdte mosdatni, meg ölelgetni. Soha nem bántotta őket! Bár nem mind egyforma! Sok szerencsét!
2009. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 sziámim és 2 házim van.Nyugodtan engedheted.Tapasztalatból tudom :)sőt a sziámi anya a házi kölyköket még szoptatta is....
2009. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon jó ezt olvasni :)
2009. máj. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!