Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Emeletes ágyam van. Jön egy...

Emeletes ágyam van. Jön egy kiscica (pár hetes) fel fog jönni oda aludni?

Figyelt kérdés
Létra van,de az állatorvos azt mondta,hogy az ilyen kiscicák hajlamosak ember mellet aludni.
2011. nov. 6. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az első 1-2 hétben még nem, de utána már biztos!
2011. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon aranyos kérdés
2011. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%

Nemcsak aludni, ne aggódj!

Amíg nem lesz szobatiszta, mást is ott fog a te ágyadban csinálni! :))))

2011. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2. válasz: Miért?
2011. nov. 6. 17:49
 5/20 anonim ***** válasza:
Mi kiscicánknak (10 hetesen érkezett) egy hétbe sem telt feljutni a galériára az ágyunkba, pedig oda hozzá képest hatalmas. meredek feljáró van.:) Pedig még torlaszokkal is próbálkoztunk, de mindenen átjutott.:) Szóval akarnak valamit azt nehéz lesz megakadályozni.
2011. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi,még egy IKEÁS gyermek ajtó sem?
2011. nov. 6. 19:41
 7/20 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Ha már egyszer fenn lesz, gondolod lemászik, ha kakilni kell neki? :)))) Bocsi, amíg nem szobatiszta, biztosan nem fog eszébe jutni, hogy mégsem a te ágyadba kellene.

2011. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem a második, a harmadik vagyok. Én írtam, hogy amíg nem szobatiszta ...
2011. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez tényleg aranyos kérdés :) És aranyos emlékeket idéz fel bennem :)

Válasz: Ha fel akar menni, fel fog menni!

Egyébként pedig az én cicám 12 év alatt egyszer sem csinált rossz helyre. Lusta egy jószág volt, de annyira azért nem, hogy ha érezte, hogy menni kell, akkor ment is.

2011. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az én cicám se csinált rossz helyre sosem. Első pillanattól kezdve szobatiszta volt, pedig nagyon pici volt amikor hozzám került. Az előző cicánk pont ugyanígy viselkedett. Egyikkel sem volt gond a szobatisztasággal kapcsolatban. A cicák 99 %-a ilyen.
2011. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!