Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz az, hogy létezik macskákn...

Igaz az, hogy létezik macskáknak fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Csak mert muszály lesz valamit csinálnunk, 3 lány és 1 fiú macskánk van...

Ivartalanításra nem telik.. föleg, hogy legalább 3 macskát kéne...


2011. nov. 7. 14:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Létezni létezik, de hosszútávon drágább, mint ivartalanítani.
2011. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Lézetik, de nem ajánlom, ez se a legolcsóbb, főleg, hogy havonta kell költened rá x öszeget, és ismerősünk macskájának attól lett betegsége, szerintem ha minden hónapban félretennéd azt a pénzt amit a macskafogamzásgátlóra költenél akkor gyorsan meglenne az ivartalanításra a pénz :) (nálunk az állatorvos sem ajánlja, mivel egészségtelen a macskákra nézve..)
2011. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

Hogyne.

Általában emberi fogamzásgátlót adnak nekik. Nyilván kisebb adagban..:)

2011. nov. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De akkor nem tudom mit csináljak... tavasszal megint kezdenék az egészet újra... most is lett két kiscicánk, akiknek örülünk, viszont mindkettö lány lett... Több macska már tényleg nem kéne... elajándékozni se biztos, hogy tudnánk..
2011. nov. 7. 14:28
 5/27 anonim válasza:
Én vettem a cicámnak fogamzásgátlót. Hetente 1x kellett neki beadni, 10 darab volt egy levélen, és nem volt 1000 forint a gyógyszer állatgyógyszertárban. Használt is.
2011. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Heti egyszer elég? Azt hittem többször kell.. De ha tényleg így van akkor az jó :)
2011. nov. 7. 14:46
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy télen is szoktak-e pározni a macskák(tudom, buta vagyok, hogy nem tudom) de ha nem akkor addig ne adj nekik gyógyszert és mondom, amit a fogamzásgátlóra költenél azt rakd félre és tavaszra, ha legalább az idősebb nőstény macskákat ivartalanítani tudod. Ha pároznak, akkor próbáld ki, ha nincs semmi tünete, hogy rossz a macskáknak akkor mehet.
2011. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%

LÉTEZIK, ÉS NEM DRÁGA!

Először is egy évig fejti ki a hatását, és NEM egy hónapig. Erre felénk ingyenesen ivartalanítják a cicákat, de még csak meg sem fordult a fejemben, hogy ezt tegyen a kandúrjaimmal! Azt az embert kellene ivartalanítani, aki ezt teszi a macskájával. Ha nem akarsz egyenlőre kiscicát, akkor elmész szépen az állatorvoshoz, és megkéred, hogy adjon olyan injekciót, ami egy évig megakadályozza, hogy a nőstény cicusnak kölykei legyenek. Én a sziámi cicámnak adattam, mert már idős volt, és az utolsó szülés nagyon megviselte. Alig tudott lábra állni. Ezért kapott egy ilyen injekciót. Kb. 4000-4500 Ft

2011. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
létezik, de rákkeltő... amúgy miért nem a fiúcicát herélteted ki? az sokkal olcsóbb műtét
2011. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%
én meg azt az embert injekcióznám be, aki nem ivartalanítja a macskáját, hanem inkább megmérgezi!!! mennyire egy hülye vagy te ember!!! miért gond ivartalanítani az állatokat? inkább legyen 6millió árva kiscica az út szélén akiket majd úgyis elüt egy kocsi? te beteg barom, az összes állatvédő szervezet ivartalanítja az utcán élő macskákat hogy védje őket, olvass már utána !!! nem lehet összehasonlítani a macskákat az emberekkel ! vadbarom
2011. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!