Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elképzelhető, hogy egy macska...

Elképzelhető, hogy egy macska belepisil a saját kajás edényébe?

Figyelt kérdés

Ma a baba kiborította a macska száraz eledelét meg a vizét is. Ahogy takarítottam, mint ha állott pisiszagot éreztem volna o_O

Ez sajnos nem volt épp egy csúcs kategóriás táp, mert nagyon kevés pénzem maradt a hó végére, de hogy ennyire rossz minőségű és büdös legyen az azért furcsa. A cicának meg amúgy is vannak fura szokásai mostanában :(.

Mit gondoltok ?


2011. nov. 7. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2011. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
lehet mert sok kutya is csinál ilyet
2011. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. A macska nagyon kényes erre, még csak a közelébe se piszkít annak a helynek ahol táplálkozik. Inkább a tápnak lehetett rossz szaga, de biztos nem a macska pisilt bele.
2011. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk előfordult már, de az az én mulasztásom miatt történt, mert nem cseréltem ki a macskaalmot. Egész héten rohantam, sűrű programom volt, és az véletlenül kimaradt. Amúgy az egyik fekete-fehér kandúrom egyszer használta a WC csészét. Beszaladt mellett a fürdőszobába, és ha nem a saját szememmel látom, akkor el sem hiszem, hogy a macska épp a Wc-ben végzi el a dolgát.
2011. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A WC használó cica aranyos lehetett :)))

Az alommal nem lehet gondja, szilikonost használunk, kakát mindig azonnal kiszedem.

Kapott azóta rendes kaját, olyat amit szokott. Arra is gondoltam, hogy talán így akarta közölni a véleményét az olcsó tápról, nem tudom :) De nagyon büdi volt, akármi is volt az...

2011. nov. 7. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, az olcsóbb tápoknak, konzerveknek elég furcsa szaguk van valóban. Vettem olyan húskonzervet, amit felbontás után rögtön kidobtam, mert olyan szaga volt, mint a mosogatólének :((
2011. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!