Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szokott "simogatni" a cicád?

Szokott "simogatni" a cicád?

Figyelt kérdés

Oké, tudom, hogy hangzik a kérdés, de akkor sem tudom máshogy nevezni, amit csinál. Fekszek az ágyba, jön dorombolva, elterül mellettem, a mancsát az arcomhoz tolja, és fel-le "simogat" :D be vannak húzva a karmai, nem dagaszt, és csak az arcomon csinálja.

Csak kíváncsiságból, ti is tapasztaltatok már ilyet? :)

Normális válaszokért mert a zöld kéz.


2011. nov. 7. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyet még nem, de az orrával állandóan dörgölőzik mindenhová. Egyikük a kezemet imádja a másikuk az arcomat :) :) én meg őkeeet *.*
2011. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém "beleugrik a kezembe, hogy végigsimogassa magát vele. Ha ül/áll, és fölé tartom a kezemet, feláll a két hátsó lábára, a hátát és a fejecskéjét meg azzal a lendülettel feldobja a kezemig, hogy beledörgölőzzön.

A kezével azt szokta csinálni, ha felveszem, hogy ráteszi az arcomra, olyankor nem akarja, hogy puszilkodjak vele.

2011. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is szokott de nem az arcomon, inkább úgy alszik hogy valamilyen(általában a mancsa) biztos hozzám ér, vagy rajtam van.
2011. nov. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az egyik szokott. ha az ölembe vettem, nyúlkált az egyik lábával az arcom felé. :D persze, karmai behúzva, csak puhán odaérintette a lábikóját. nem dagasztott, csak mintha simogatni akart volna... :D nem tudtuk mire vélni.
2011. nov. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

na ugye, hogy ugye? :)nekem is szokta az ölemben is, felnyúl és kb. megsimogat, mintha jelezné, hogy rám figyelj, ne a TV-re :)

nekem nem akarták elhinni az ismerőseim, hogy ezt csinálja. Én sem tudom mire vélni, emberi fejjel egyből belemagyarázom, hogy azért csinálja mert imád, de ha valaki tudja a pontos magyarázatot azt is szívesen fogadom :)

2011. nov. 8. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Feltétlen bizalom és szeretet jele, ha az arcodhoz hozzáér a mancsával. :) Büszke cicagazdi lehetsz. :)
2011. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg nagyon a kis csöppöt : ) Nagy dolog egy cica bizalmát kiérdemelni.
2011. nov. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez tutira a szeretet jele, bárcsak nekemis csinálná #.#
2011. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!