Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki nem szereti a macskákat,...

Aki nem szereti a macskákat, mit nem szeret rajtuk, bennük?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Én pl. azért nem szeretem őket, mert a macskáknak hála halt meg a bátyám. Ezen kívül unszimpatikus a személyiségük (pl. nagyon sok barátnőmet "elhagyta" már azért a macskájuk, mert máshol több kaját kapott). Úgyhogy köszönöm szépen, a macska nem a kedvenc állatom...
2011. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Miben halt meg a testvéred, hogy a macskát hibáztatod ezért?
2011. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
Én nagyon szeretem a macskákat és van is, de azt nem bírom bennük, hogy nem képesek rendesen alkalmazkodni, és úgy viselkednek mintha még mindig az erdőben élnének a fán és a poén az hogy ezzel saját maguknak ártanak csak sokszor a makacsságukkal, és ezt nem "látják be". Pl évek óta a macskám minden egyes alkalommal a lábam alá szalad mert ki akar követelni valamit vagy mert azt hiszi hogy azért keltem fel, hogy kiszolgáljam. És mindegy hogy én épp egy kanapét cipelek a kezemben vagy akármit, ő akkor is. És rálépek meg ráejtem a dolgokat (nem széndékosan) és neki rossz és fáj és nyávog de ő csak azért is legközelebb megint a lábam alá ugrik ha beledöglik is! Egy kiskutya kb 2 alkalom után megtanulja, hogy neki jó ha vigyáz...
2011. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
A macska egy különleges lény. Soha nem fog behódolni az embernek...ezért nem szeretik sokan, viszont hogy célját elérje, képes hízelegni, is:) Szerintem csodálatos állatkák. Sohasem ismerheted ki őket. Bocs, nem a kérdésre válaszoltam, de én csak csodálni tudom őket. Elhagyatott cicák szocializációjával foglalkoztam pár éve, és rengeteget tanultam tőlük. (nem nem fára mászni,:)))
2011. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell behódolni, de én bírom megérteni azt hogy képes valaki saját magának is ártani mérhetetlen makacsságból... Soket ér a különlegességévél ha legközelebb leütöm a kanapéval mert felbukok benne... :/ Ha az ilyeneket megértené az nem behófolás lenne hanem egyszerű létfentartás.
2011. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
41%

ma 14:24


Toxoplasma fertőzésnek egy olyan válfajában, amit csak macskák terjesztenek. Édesanyám is úgy kapta el, hogy nekünk nem volt macskánk, de túl sok időt kellett töltenie a nagymamámnál, aki tele volt macskával, akik mindenhova mehettek... Eredmény: a bátyám meghalt a terhesség utolsó heteiben, édesanyámban pedig betokosodva megmaradt (ha jól tudom, az állkapocscsont alatti nyirokcsomóban). Tőlem ne várja el senki, hogy szeressem a macskákat...

2011. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
A toxoplazmózist sokkal gyakrabban kapják meg nyers hústól vagy mosatlan zöldségtől. Csak a pontosság kedvéért.....
2011. nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
31%

ma 14:40


Az mind szép és jó, de mint írtam, ez egy olyan válfaja, amit CSAK a macskák terjesztenek. Nem vagyok orvos, de bízom annyira bennük, hogy elhiszem amit mondanak. Főleg, hogy utána megvizsgálta az állatorvos a macskákat, és mindben volt ilyen...

2011. nov. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%

Én se szeretem a macskákat mintha isten lenne az képzelik magukról!!

Valahogy sosem szeret igazán a macska ,ahol több a kaja oda megy ezért nem szeretem őket!!!!!

2011. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem utálod inkább a nagymamát vagy anyád aki nem vigyázott magára? Az állat az aki a legkevésbé tehet erről. Buta dolog őt ezért nem szeretni. Nem kell imádni, de ne röhögtess már azzal, hogy megölték a bátyád, hisz semmiről sem tehetnek!
2011. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!