Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám ivartalanítás után...

Macskám ivartalanítás után kb.6 órával már ötödszöre hány. Nem sok egy kicsit? Nőstény

Figyelt kérdés
Nem eszik, nem iszik. Fehér habos cucc.
2011. nov. 9. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A műtét utáni 24 órában normális a hányás, ez az altatás mellékhatása, nőstényeket mélyebben altatnak mint a hímeket, gondolom ez is közrejátszik. Nem baj ha még nem eszik, iszik, addig úgysem szabad amíg nem stabil a járása, kótyagos. Ha holnap ilyenkorra se változna a helyzet akkor kell csak aggódni.
2011. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már 6... Reggelre jobban lehet? Az nem fog kijönni neki? Nem fog kiszáradni?
2011. nov. 9. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szegénynek olyan mintha matt részeg lenne...összevissza megy, forog a világ stb.

Nekem azt tanácsolták, amikor mi "kislányunkat" műtötték, hogy ne engedjük ki a hordozóból, amíg nem tud egyenesen menni. Nekünk ez nagyon bejött, mert így kényszerpihenőn volt, nem próbált menni, visszapihengetett így nem hányt. Néha amikor felélénkült kiengedtem, megnéztem mennyire kótyagos a járása és az alapján döntöttem, hogy mászkálhat e már, vagy még pihizzen. Ő most nincs képben magával kapcsolatban, neked kell vigyáznod rá, ha még nem "józanodott" ki, akkor inkább zárd vissza hogy kipihenje a dolgot. Addig úgy se tud mit kezdeni, csak kárt tenni magában.

2011. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod oldani legyen melletted este is, figyelni kell rá, nehogy úgy feküdjön hogy megfulladjon a saját hányásától... Ma nem fogsz sokat aludni. Reggel ha még mindig hány, hívd fel a dokit és mond el neki.
2011. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
altatás után normális a hányás
2011. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Aztán mi lett a macskával? Reggelre abbahagyta a hányást?
jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!