Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ki fogja szakítani...

A macskám ki fogja szakítani a szúnyoghálót?

Figyelt kérdés
Lakásban lakik, nincs erkélyünk. Viszont hamarosan beköszönt a nyár, amikor akkor is nehezen elviselhető az éjszaka, ha nyitva van az ablak. Arra gondoltam, hogy beszúnyoghálóznánk és csak résnyire hagynánk nyitva (valamivel rögzítenénk), hogy nehogy alkosson... Azonban ha véletlenül sikerülne kipiszkálnia az ablakot, szerintetk szétszaggatná szúnyoghálót? Van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata?
2009. máj. 8. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy jófajta szúnyoghálóval nem lehet gond, az én macskám is szokta kaparászni, néha fel is mászik rá, de semmi baja.
2009. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém karmolt rá egy "Z"-t, aztán büszkén távozott mint Zorro:)
2009. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha olyan vastag műanyag hálót vesztek azt nem szakítja szét, azt nekünk még a kutya is nehezen tépkedte szét :))

a puha kis semmi hálót (amilyen nekem most az ablakon van :() még a nagyobb szél is épphogy nem tépi le.

Olyan durvábbat vegyél, ez jó erős. Nem olyan mint a cérna, hanem alig lehet hajlítani, vastag műanyag.

2009. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
VEgyél ablakra szerelhető macskahálót. Szerintem Fressnapf-ban van. Azt nem tudja szétszakítani.
2009. máj. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi kertes házban lakunk, és van egy fehér perzsacicánk, aki szobacica. Azért nem engedjük ki mert a környékünkön élők 60%a galambász, és nyírja a macskákat. Mi is felszereltünk egy jófajta erős szúnyoghálót, de Bolyhos őfelsége egy éjszaka alatt lyukat rágott illetve tépett rajta. Ezt nem vettük le, hanem vettünk másnap fémszúnyoghálót és azt is felszögeltük. Tehát most kér réteg szúnyogháló van az ablakon. De ez a fémszúnyogháló már harmadik éve megvan, és még semmi baja sincs. Kicsit drágább mint a hagyományos, de legalább nem szökik ki a cica az utcára, és nem nyírja ki senki sem.

Szerintem próbáljátok meg. Kb. 2-2,5 szer drágább mint a hagyományos szúnyogháló.

2009. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát persze,ez nem kétség.Az én macskám mindig felmászott rá és az átlátszó ablakon benézett:D
2009. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én macskám is bejáratot csinált magának a szúnyoghálón.Tényleg vegyetek erős szúnyoghálót és jól rögzítsétek és akkor nem lesz semmibaj :).
2010. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!