Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férget hányt a macskám. Mit...

Férget hányt a macskám. Mit vegyek neki? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 16:29
 1/8 Virág6 ***** válasza:
Hát az aszt jelenti,hogy már nagyon beteg.Az én macskámhoz mikor kihívtam az orvost,már nem nagyon tudott segíteni.Mert hamar elpusztúlt.De azért vidd el orvoshoz,és ad neki féreghajtót.Gondolom a te macskád se nagyon eszik.Mert már tele van a szervezete gilisztával.A gyomra is.Ha simogattad,akkor nem ártana féreghajtózni magad is.Ez nem vicc.
2011. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor már igen fertőzött lehet. Feltétlenül állatorvossal beszéld meg, mert ilyenkor kúraszerűen, több alkalommal kell kezelni. És mint előbb írták, nektek sem ártana féreghajtót szedni. A fekhelyét fertőtlenítsd!
2011. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Drontal+Stronghold. A Strongholdnak van féreghajtó hatása is néhány féregre, ráadásul a cérnagilisztára is, ami neki szerintem van.
2011. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állatgyógyszertárban kérd, ott többféle féreghajtót is tudnak ajánlani.
2011. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
A macskát 2havonta fèreghajtózni kell!!! Lehet h ezt màr nem èli tùl. A mi cicànkba amikor volt hiába vittük dokihoz nem tudott rajta segíteni.utàna kómàba esett ès pár nap múlva elpusztult.
2011. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Virág6 ***** válasza:
Első vagyok.Igen én is kihívtam az orvost,és még infúziót is adott neki.Nagyon sírtam!Ott voltunk mellette,mikor meghalt.Ugyanis a giliszta már annyira sok volt a szervezetébe,hogy kihányta.De ha lehet akkor vidd azért az orvoshoz.
2011. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy meghal. A férgek leginkább az emésztőrendszerében élnek, tehát az hogy a hányásában találtál, az még nem feltétlen jelenti azt, hogy már a halálán van. Nem kell egyből leírni szegényt, hogy akkor most már minek dokihoz menni vele....Viszont tényleg sürgősen vidd el állatorvoshoz, mert ha hány a férgektől, akkor már tényleg jó sokan vannak, ráadásul iszonyú hasfájása lehet szegénynek. De általában problémamentesen gyógyítható.
2011. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Virág6 ***** válasza:
Én nem mondtam,hogy ne vigye dokihoz.Inkább azt,hogy vigye el,hátha tud segíteni.:(
2011. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!