Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kakilhatott fehéret a...

Miért kakilhatott fehéret a cicám?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi cica, nagyon szép, de hát fehéret kakilt.
2011. nov. 13. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy régebbi kaki, amit nem láttál? Egyébként az is lehet (ha tejjel itatjátok, vagy világosabb táppal etetitek) hogy az étel/ital miatt van. Nem baj, előfordul :) De mondjuk, az már baj, ha ez mindig így van! Akkor akár férges/beteg is lehet, és ha sokszor előfordul vidd dokihoz!
2011. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez egyedi eset,nem lehetséges,hogy csontokat evett?Attól előfordulhat.
2011. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha többször is előfordul, vidd állatorvoshoz, mert epe és májbetegséget jelezhet.
2011. nov. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hell-ikon ***** válasza:
74%

A kutya-macska kolbászként árult szutymók többnyire darált csontból állnak. Ehhez kevernek még egy kis vért, egy nyesedéket, amit kereskedelmi forgalomba emberek részére nem lehet hozni (már csak azért sem, mert nem vennék meg). Ha kapott mostanában ilyesmit a cica, akkor garantáltan attól.


Ha van még otthon ebből a kolbászból akkor nagyon keveset adj belőle neki, mert merem állítani, hogy a 90%-a darált csont. (max. 1 nagyon vékony szelet/nap).

Óvatosan kell bánni vele, mert csúnya szorulást tud ez a vacak okozni (jobb esetben csak szorulást...)

2011. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! A helyzet akkor az, hogy minden oké, mert zabpelyhet meg laktózmentes (!) tejet adtam neki enni (megfőztem, nagyon szeretik (van egy másik is, az nagy)). Vicces volt azt a választ olvasni, hogy lehet, nem vettem észre a cuccot :D A folyosó közepére kakilt. Még egyszer köszönöm a válaszokat, megnyugodtam ! :)
2011. nov. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!