Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új kiscicám belepisilt a...

Új kiscicám belepisilt a szőnyegbe. Többször is. Hogyan lehet leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
NAgyon büdös... Eddig még egyik cicánk sem csinált ilyet...van kakihelye is...ügyesen belekakil...de pisilni csak a szőnyegbe...vagy akármilyen ruhára ami a földön van. Hogy szoktassam le??
2011. nov. 13. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit hittél, hogy mindegyik macska ugyanúgy fog csinálni mindent?asd...
2011. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor látod hogy pisilni fog, akkor fogd meg és tedd be az almos dobozába (vagy ahová kakil)

Egy idő után meg kell tanulnia.

Ügyelj arra is, hogy ahol a dolgát intézi, tiszta legyen, a macskák eléggé igényesek, ha koszos a WC-je bizony előfordul hogy mellécsinál.

Ezenkívül csinálhatja dacból is, pl. amikor elköltöztem, és vittem a macskám, hetekig a szoba közepére csinált pedig szem előtt volt az almos doboza.

2011. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem...de egy cicának a kakiládába kellene tojni meg pisilni.. mivel ösztönösen jön neki hogy azt el kell temetni nem?
2011. nov. 13. 22:28
 4/6 A kérdező kommentje:

:D hát ne legyen már ilyen kis öntörvényű a kutyafáját:D

foglalkozunk vele...bár amikor hazajövök mindig kicsit durci..lehet hogy akkor csinálja?? mert már sajna csak a végeredményt veszem észre:S

2011. nov. 13. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:

kiscica nem úgy születik h az almába fog pisilni...


rá kell szoktatni ez az első folyamat...


1ébként dacosak és üntörvényűek legalábbis az enyém...az csinál amit ő akar gondolja így nálunk is volt baleset...


pl éjszaka az 1ik szobában nem alszik senki ő oda szokott bemenni aludni ált az ágyra....ha én lefekvés előtt a ruhámat leteszem az ágyra akkor lepisili...ha a fél méterre lévő székre akkor nem.... de ha pl a sarokülőn rajta van ilyen ülőpárna daccból éjszaka azt is lepisili,ha nincs rajta akkor nem,pedig az alma tiszta még este lefekvés utána ha még nem alszom el és hallom h kaparászik az almában megyek és kicserélem..

2011. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gregory730 válasza:
Én most kaptam egy 1,5 hónapos macsekot és első perctől fogva szobatiszta. Azt nem tudom az előző gazdája nevelte e szobatisztaságra, de nekem eddig nem kellett utána takarítanom. :D
2011. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!