Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy ismeretlen cica itt van...

Egy ismeretlen cica itt van az udvaromban, és nagyon hangosan nyávog, ez miért van?

Figyelt kérdés
Ha pedig meg lát engem még hangosabban, már adtam neki enni is de nem akar enni, sőt úgy néz ki hogy nincs is rászorulva a kajára...
2011. nov. 14. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fázik, magányos, vagy éppen beteg és fáj valamije. Próbálj meg óvatosan közeledni felé, hátha nem szalad el. Ha nagyon édes cica, akár be is fogadhatod! :)
2011. nov. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán eltévedt és keresi a gazdit.
2011. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges ha legközelebb meg látom akkor befogadom a cicust ha ő is akarja....
2011. nov. 15. 10:16
 4/8 anonim válasza:
Szerintem is arra vágyik, hogy foglalkozz vele. Fogadd be ha tudod! :-)
2011. nov. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magányos,de elképzelhető,hogy beteg,kérlek nézd meg,hogy látszólag egészséges-e,nincs-e valami oylan probléma,ami miatt ne tudna enni!
2011. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja a cicusnak, nagyon egezsegesnek latszik
2011. nov. 17. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Be tudtad fogadni?
2011. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jaja nagyon aranyos a cica, még nem de majdnem minden nap itt van, és lassan lassan közeledem hozzá, tudni kell rolam hogy imadom a cicakat és be fogom fogadni, csak még sokat kell hizelegnem neki és elérni hogy ne menjen el...;-)
2011. nov. 22. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!