Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legyengült macskát mivel etessem?

Legyengült macskát mivel etessem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Mitől gyengült le? Féreghajtóval pl. ha az a baja.
2011. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Májkrém az ujjadról, esetleg villával összenyomkodott macskaeledel. (A mienk jobban szerette a májkrémet.)
2011. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mivel ma jött vissza két nap után, és legyengültnek néz ki, meg nagyon nyávogott, én vettem észre, hogy fekszik egy dombon... és hát képzeld annyira levolt gyengülve, hogy elkellett, hogy hozzam a házamig, ahol adtam tejet, és akkor elkezdett járkálni, de elég lassan. :S nem szeretném elveszíteni. Állatorvos meg ilyenkor már nem dolgozik itten.
2011. nov. 15. 15:30
 4/9 anonim ***** válasza:

A tej a lehető legrosszabb döntés, hasmenése lesz tőle. Mondom: májkrém + víz!!

Ha a lapockájánál összefogod a bőrt és úgy marad a bőr összecsípve amikor elengeded, akkor ki van száradva! Fontos, hogy sok vizet itass vele, akár erőszakkal is (injekciós fecskendő jó szolgálatot tehet)

2011. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért etettem tejjel, mert múltkor amikor valaki próbálta megmérgezni az egyik macskámat, egyből jobban lett tőle...Amúgy megint eltűnt...szerintem ennyi volt neki...sajnálom :/
2011. nov. 15. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél Calopet pasztát, sima gyógyszertárban is kiadják vény nélkül. De jobb lenne ha látná az orvos és tejet inkább ne adj neki...
2011. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom most olvasom, hogy eltűnt megint :(
2011. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Visszajött tegnap este, fecskendezővel etettem, és pont mára akartam hívni az állatorvost, reggelre meghalt...1.5 napig szenvedett...hiányozni fog nagyon...
2011. nov. 16. 15:19
 9/9 anonim válasza:

Sajnálom a cicádat...

Az is lehet hogy valaki patkánymérget tett ki és abból evett.... nálunk is sok macska veszett így oda, de ha vannak olyan eszetlen szomszédok nem tudsz mit csinálni, és mivel gondolom kinti cica nem is tudsz 24 órás felügyeletet biztosítani neki.

2011. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!