Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska jól el van egyedül is?

A macska jól el van egyedül is?

Figyelt kérdés
A cicám úgy került hozzám, hogy egy kóbor macska lefialt nálunk, megsajnáltam a kicsit, nem akartam, hogy elpusztuljon, hát magamhoz édesgettem, etetem, gondoskodom róla. Sokáig egyedül volt, de nyár legvégén az anyja megint lefialt, így hát most ketten vannak. Imádják egymást, összebújva alszanak, játszadoznak. Viszont, még amikor megtaláltuk, úgy gondoltuk, hogy nem kell nekünk két cica, így odaígértem egy ismerősömnek. Most pedig félek, hogy ha a kicsi elmegy az enyém magányos lesz. Azelőtt jól el volt, na de mégis...
2011. nov. 16. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát igen, szegénynek biztos hiányozni fog a játszópajtása... Ha anyagi akadálya nincs két cica tartásának (bár ahogy mondani szoktam, ahol egy cica eszik, ott eszik kettő is), akkor tartsd meg mindkettőt.


Ismerősöd biztos meg fogja érteni. Van annyi cicus a menhelyeken, találni fog magának, attól nem kell félni.

2011. nov. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!