Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami baja a Neocitrant...

Lehet valami baja a Neocitrantól a cicának?

Figyelt kérdés

8 hónapos és kb 3 napja rosszabbul van, köhög meg furán veszi a levegőt, kis tesóm tegnap a neocitranból(felnőtt!) adott neki egy teáskanálnyit a tejébe

A cica ma nem evett semmit, pedig elég jó étvágya volt ezelőtt, most pihen a melegben, aggódom érte, mert állatorvoshoz nem tudom elvinni


2011. nov. 16. 16:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
hát gratulálok neki, szerinte az egy macskának lett kitalálva? még véletlenül sem úgy reklámozzák....-.-
2011. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem az egészet adta neki oda írtam is, egyébként meg kicsi, nem hiszem h ennyire le kéne tolni, de nem ez volt a kérdés
2011. nov. 16. 16:35
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Kicsi nem kicsi... Neocitranból adott neki ami megfázás elleni..Egy kis kanálla.... Akkor annyira hülye csak nem lehet...Meg nem kéne köze engedni ilyenekhez...

Mondo hívd ki a dokit.

2011. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
szerencsére az alján maradt a tejben az egész, mivel nem volt elég meleg vagy nem tudom
2011. nov. 16. 16:37
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Ahha, hogy ne.... ilyenkor jön a magyarázkodás ahelyett,hogy tennél valamit...Alapból.. köhög és furán veszi a levegőt..Már egy is elég, hogy dokit hívj..
2011. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Te meg tanulj már meg olvasni h NEM TUDOM dokihoz vinni!Nagy segítség vagy komolyan -.- és nem magyarázkodom, de te sem tudhatod h mennyi az annyi, amit esetleg lenyelt belőle, mivel az alján volt egy csomó
2011. nov. 16. 16:49
 7/24 anonim válasza:
28%
Nyugodj meg az én macskám is megfázós időszakban van sajnos és ő is kb. 8 hónapos,mi behoztuk a hidegről meg kamillateáztatni próbálom:) a neocitrantól nem hiszem,hogy sok baja lenne,azért nem méreg az,de dokihoz vidd el,amint tudod
2011. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

Én kétlem, hogy a neocitrantól lehet baja. Ismerek olyat, aki fájdalomcsillapítót és görcsoldót is adott már a macskusznak, a doki is engedi pl. kutyáknak az emberi fájdalomcsillapítót, ha nincs más. A neocitranban meg ugyan mi káros van?

Inkább arról mesélj, mióta veszi furcsán a levegőt? Azon kívül rendben van? Miért nem tudod dokihoz vinni? Benti vagy kinti cica?

2011. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

De köhög..és furcsán veszi a levegőt...Ez nem elég indok??


Amúgy meg tanulj meg olvasni... Azt írtam,hogy HÍVD ki a dokit... Én se tudom soha dokihoz vinni...de a doki mindig ki tud jönni..

2011. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

kb 3 napja köhög, de amúgy minden oké volt eddig, evett rendesen(sokat is:P) meg nyávogott stb, most nem nagyon van hangja, de mondjuk pihen gondolom azért, és ma nem nagyon evett, előbb hívtam anyut h délelőtt evett e mondta h nem nagyon.A levegpt is csak néha veszi furcsán, olyankor kicsit hangos, olyan mintha vmi lenne a torkán kb így tudom leírni.Egyébként pont ezt magyarázom h sztem nem attól lehet baja, mert akkora mennyiséget nem kapott és annak kb az egésze a tál alján maradt.


elvinni se kihívni nem tudom az orvost, remélem ez már kielégítő válasz volt.ha tehetném elvinném de nem tudom, ezen mit kell még magyaráznom?szerintem nem úgy nézek ki, mint aki nem aggódik

2011. nov. 16. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!