Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám! Nem látta...

Eltűnt a macskám! Nem látta valaki? (cím, és több info lent)

Figyelt kérdés

Egy másfél éves szürke macska,az átlagosnál kicsit kisebb,,de viszont nagy szemei vannak,nagyon barátságos minden emberhez oda megy


XX. kerületi tűzoltóság nál tűnt el,leginkább a baba utcában lehet mert ott lakunk,ha valaki a környéken van és egy ilyen macskát lát(nagy szem,kis test,barátságos)az azonnal szóljon,vagy akár el is viheti amíg nem ir csak!

nagyon fontos lenne! anyja meghalt születése óta és én etetem meg minden! nem tudok nélküle élni,olyan mintha a gyerekem lenne!


2011. nov. 17. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyok bp-i, így nem láttam, de nagyon szurkolok, hogy meglegyen!


Hogyan szökött meg? Van valamilyen ismertető jele? (egy folt, vagy nyakörv, bármi).

2011. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Másfél éves macsek nem fog elveszni! .... csak egy kicsit elment .... "kutyákodni". Pár nap, egy hét és ismét meg fog jelenni, mintha mi sem történt volna! Ne aggódj, előkerül. (Legalábbis annak idején a mi cicánk mindig visszajött!)
2011. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én se bp-i vagyok de nyugodj meg meglesz:D
2011. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztosan vissajön, ne aggódj, egy macska ragaszkodik a házhoz, most csak tekereg és felfedezi a nagyvilágot, talán udvarol valakinek, vagy valaki udvarol neki... Hajrá!
2011. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még mindig nincs meg és nagyon hiányzik,jövő héten kimarad a suli ha nem lesz meg és készitek egy kisfilmet róla :')
2011. nov. 17. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
XX. kerbe járok, majd nyitva tartom a szemem : ) Bár én inkább a központ felé szoktam járni.
2011. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!