Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fürdessem meg a macskát...

Hogyan fürdessem meg a macskát? Tipp & Trükk

Figyelt kérdés

Fél éves cicám van, és mostanában sáros szokott lenni a mancsa. Ha behozom akkor megkellene fürdetni! Ha meglássa a vizet, akkor mindjárt menekül, kapar, nyávog. Nincs valami megoldás? Csak a lábát akarom megmosni!

Nem megtörülgetni (tudom hogy aszt fogjátok írni)...

Attól hogy megtörülöm ugyan olyan marad...


2011. nov. 18. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
a macska egyszerűen nem való a házba, csak ennyi a probléma
2011. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kertes házad van, hagyd kint
2011. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha elég vizes szivaccsal törlöd, csak lejön a kosz
2011. nov. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Először is "védőcuccba "öltözök ,mert ha nem vigyázok kimar.A kádba teszek egy műanyag lavórt és abba kb. 10 cm langyos vizet.Sampont már nem rakok mert a habot nehéz kimosni egy minden ízében menekülő macskából.Egyedül nem szoktam,valamelyik családtag mindig segít.Utána fél napig nyalogatja magát és arra a napra "örök-harag" részéről.Panelmacska.
2011. nov. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! -Igen kertes házunk van, de szeretem ha bent van.

-Nem akarom hogy "örök-harag" legyen. Aszt akarom hogy ne haragudjon rám.

- Az a védő felszerelés pl. Téli kabát, kesztyű, heggesztőszemüveg, fűnyíró arcvédő, napszeműveg, búvárszemüveg, sínadrág, hegymászócipő, sál, sapka? :D

2011. nov. 19. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám házban van mikor megfürdetem a vállcsontjánál a nyakánál fogom meg és soha nem tud elmenni se karmolni. Utána hajszárítóval szárítom amit egy idő után még élvez is mert meleg:-)
2011. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam megfürdetni, hogy eresztek kb 15cm melegvizet a kádba, majd vele együtt bemegyek a kádba és ott lerakom a cicust nyakig a vízbe.

Majd szépen megmosom.


Nem mondanám hogy imádja, keservesen nyávog, de hagyja.

Majd kirakom egy előre kikészített törölközőre, megtörölgetem és már mehet is. A vízbe rakásnál és onnan kivételnél szokott csak néha karmolni kicsit.


Folyó vízzel nem sikerült megfürdetni, attól bepánikol, rúg, karmol.


Amúgy néha játszik a vízzel (folyó vízzel is), de csak magától (és nyáron).


Amíg nem fejlesztettem ezt a fürdést ki, addig vizes szivaccsal tisztítgattam, az is jó megoldás.

2011. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!