Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kerestem a macskám most...

Kerestem a macskám most éjjel, de hívásra nem jött, kasztrált és ha hallja hogy hívom mindig jönni szokott, aggódom érte, ugye lehet csak messzebb kóborolt?

Figyelt kérdés
Máskor 11körül legkésőbb már behozom a lakásba, főleg most hogy hideg van, szeret benn lenni, de ma 1kor értem haza éjjel és az úton nem láttam elütve, de félek elkapta valami vagy baja esett, szeretem őt nagyon és féltem, itt ülök kulccsal és kabátban, hátha hallom hogy jön :S
2011. nov. 20. 02:31
 1/4 anonim ***** válasza:
előfordulhat, hogy messzebbre csavargott. Az is lehet valahol kajált egyet majd elaludt. Elkapni nem egyszerű kutyának, ha nem mulya a macska, könnyebben üti el egy bunkó autós, de szerintem reggel, vagy délelőtt előkerül. Normális, hogy aggódsz érte, de azért virrasztani nem kell. Vigyáz az magára.
2011. nov. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk is iartalanitott macskánk van és nálunk van egy ház a szomszédban csak nem laknak ott és van ott egy téglábol épitett kutyaól ami uras és ott szokot aludni és van mikor csak nincs keve visszajönni mert ott jo meleg van vagy éppen a garázstetön alszik nekünk mikor meik bisztos ot van valahol vagy hogy nem éretél korábban haza ezért elindult megkeresni hogy hol lehetsz gyujtsd neki fel a vilanyt hogy lássa hazaértél
2011. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megvan?
2011. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen meglett a macska, kb 1 órám belül láttam őt az udvaron. Csak ugye aggódtam, mert estére mindig be szokott jönni és még a ház körül se láttam őt.
2011. nov. 22. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!