Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől dagadt fel a cicák...

Mitől dagadt fel a cicák szája? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Az egyik nagymacskám fején jobb oldalon a szája mellett teljesen fel van dagadva az arca. Máskor is volt már ilyen másik cicámmal, és egy idő után kifakadt és ilyen gennyes valami folyt belőle.És most egyidőben az egyik kiscicámnak is van egy ilyen kifakadt seb az arcán,meg neki is be van dagadva.Arra gondoltam hogy valami fertőző betegség lehet cicáknál, vagy olyasmi mint embereknél a herpesz.Ha valaki tudja mi ez vagy mivel lehetne kezelni létszi irjon.köszönöm
2011. nov. 20. 17:01
 1/6 Virág6 ***** válasza:
Talán játszott egy egérrel ami beleharapott.
2011. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nagymacskának nincs semmi sérülése, egyszerűen csak feldagadt az arca.Meg mind a kettő cicába pont most harapott bele?
2011. nov. 20. 18:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg arra is gondoltam még,hogy a foguk miatt lehet ez?
2011. nov. 20. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
a mi cicánknak is ilyenje volt, csak a szeme alatt. másnap hívtuk volna az állatorvost, csak addigra kifakadt neki. Nem tudjuk mi lehet, de szerencsére nem jött neki elő többet.
2011. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

hát igen ezért nem tartok macskát.

köztudott hogy a macskák terjesztik a legtöbb bacilust meg betegséget,

valami bakteriális fertőzés volt..... vagy épp még lappang benne.

2011. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom,hogy már nem aktuális,de ez attól van mikor két macska verekszik,vagy épp kicsit durvábban játszik és a másik megkarcolja a fogával vagy a körmével.Állatorvos szerint ez rendszeres "betegség" macskáknál.
2013. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!