Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ketdek kétségbe esni. cicámnál...

Ketdek kétségbe esni. cicámnál már 6hete volt a kandur. de semmi jelét nem látom hogy vemhes lenne. viszont nem tüzel azota sem. szerintetek? voltunk orvosnál egy hete, azt mondta h normális, h még nincs jele, s ha nem ivarzik, valószínű h vemhes

Figyelt kérdés
de még se hasa, se cicije. itt viszont azt olvasom, hogy 5hetesen már teljesen nyivánvalók a tünetek. akkor most nálunk mi lehet?
2008. márc. 22. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy 5 hét!!!!2 hónappal lehetsz benne tuti bitos!Legalábbis 7 hét az tutkó!Nálunk mindíg azt tűnt fel,hogy keresi a helyet ahova szülhetne,mert nagyon kezes lesz.

Üdv.:Egy cicatenyésztő

2008. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kiscicás akkor hirtelen kigömbölyödik, olyan mintha labdát nyelt volna le.:-)))
2008. márc. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hét után vittem ciculit ultrahangra, doki nem látott senkit odabent.

Másnap (45. napon) elkezdett tüzelni a ribike.

2008. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincsen! Vemhes, ha a doki is mondja...Ez egyébként változó a cicáknál is és jókat írtak az elöttem szólók is.Nyugi meg lesz az :)
2009. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

oopsz :'D:'D

dátumot szokás szerint nem néztem....Amúgy mi lett a ciccáddal végülis...?

előző "válaszoló"

2009. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!